Петров: на старті у Валенсії коробка переключилася на другу передачу

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 13:24, 06/07/2011 ,

21968.jpg (36.26 Kb)
Напередодні дев'ятого етапу сезону російський пілот Lotus Renault GP Віталій Петров відповів на запитання прес-служби команди.

Питання: Чи була у вас можливість після етапу у Валенсії уважно проаналізувати минулі перегони?
Віталій Петров: Так, звичайно. Ми обговорювали її з інженерами на базі, щоб розібратися з тим, що сталося. Стартова заминка стала наслідком того, що я зачепив підрульову «пелюстку», яка забезпечена дуже чутливим сенсором - і коробка переключилася на другу передачу, ледь погасли вогні світлофора. Щоб така ситуація не повторилася у майбутньому, ми змінили конструкцію цього вузла.
У Валенсії нашим суперникам вдалося добитися хорошого результату - у відомому сенсі це лише змушує нас ще активніше працювати над вдосконаленням власної машини.

Питання: Сільверстоун - класична траса, де команда проводить домашню гонку. Вам подобається виступати там?
Віталій Петров: Сільверстоун - цікава траса, на цей раз ми будемо використовувати новий піт-лейн. На цьому кільці є відмінні швидкісні повороти, нам вперше в сезоні доведеться мати з ними справу - подивимося, як покажуть себе шини. З Сільверстоуном у мене пов'язані приємні спогади: у 2006 я здобув тут перемогу у Формулі 3000. А повертатися на трасу, де ти раніше досягав успіху, завжди приємно. Типова британська погода непередбачувана - може йти дощ або світити сонце, але в цьому і полягає шарм Сільверстоуна.

Питання: Які налаштування потрібні для цієї траси?
Віталій Петров: Ми будемо використовувати в якості базових ті налаштування, що використовувалися в минулому році. Зрозуміло, цього разу треба буде прийняти до уваги шини. Перший сектор тут швидкий, але другий і третій вимагають зовсім інших регулювань - там більше повільних поворотів і від машини необхідне хороше зчеплення з трасою під час розгонів. Як завжди, у ході тренувань ми будемо готуватися до перегонів.

Питання: Чого ти розраховуєш досягти на Гран-Прі Великобританії?
Віталій Петров: Нам потрібно постаратися допустити якомога менше помилок і продовжувати роботу з машиною і тактичними схемами. Звичайно, це наш домашній Гран-Прі, і мені б хотілося показати хороший результат. Але для цього треба буде серйозно попрацювати, щоб створити собі найкращі можливості.

теги  Lotus Renault GP, Віталій Петров


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини