Петров: ми - сильна команда і повинні змагатися з лідерами

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 14:36, 27/07/2011 ,

6035-100.jpg (33.46 Kb)
Після фінішу Гран-Прі Німеччини Віталій Петров коментував підсумки уїк-енду в інтерв'ю прес-службі команди.

Питання: Як ви оцінюєте минулий Гран-Прі?
Віталій Петров: Що ж, мені вдалося заробити ще одне очко, але ми повинні добиватися більшого. Якщо проаналізувати хід перегонів, ймовірно, варто було проводити піт-стопи раніше, щоб поборотися з пілотами, які їхали попереду. У результаті я втратив кілька позицій, так що заробити більше очок було вкрай непросто.

Питання: Як проявили себе підготовлені командою оновлення?
Віталій Петров: Ми привезли до Німеччини декілька нових рішень, можливо, цього разу нам не пощастило, ми не змогли повністю реалізувати їхній потенціал.
Примітно, що з нами починають вести серйозну боротьбу пілоти Force India і Sauber, потрібно зробити великий крок уперед і перехопити ініціативу, щоб повернути перевагу. Ми повинні боротися за четверте місце у Кубку конструкторів, а для цього потрібно домагатися більшого, ніж у Німеччині.

Питання: Після Сільверстоуна Ви помітили ознаки прогресу?
Віталій Петров: Добре, що закрито питання з вихлопними системами, але цього недостатньо, щоб повернути нас на позиції, на які ми заслуговуємо. Ми - сильна команда і повинні змагатися з лідерами.
Оновлення, підготовлені командою до етапу у Німеччині, дозволили зробити крок вперед, але потрібно рухатися далі, щоб повернутися до групи лідерів.

теги  Гран-Прі Німеччини, Віталій Петров


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини