Кубіца: рано говорити про те, коли я зможу повернутися

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 11:26, 17/07/2011 ,

67875.jpg (24.24 Kb)

Оголосивши про те, що Роберт Кубіца готовий відповісти на запитання вболівальників, у команді Lotus Renault GP і припустити не могли, який інтерес викличе ця акція. Всього за п'ять днів надійшло майже півтори тисячі електронних листів. Зрозуміло, майже у кожному пілоту бажали якнайшвидшого одужання і повернення за кермо - але шанувальників Роберта цікавили і інші речі.

"Насамперед, хочу всіх привітати! - Сказав Кубіца у слові. - Я б із задоволенням відповів на всі питання, але їх дійсно дуже багато. Тому я прочитав кожне питання - і вибрав ті теми, які особливо часто зустрічаються ".

Питання: Як ви почуваєтеся - фізично і психологічно?
Роберт Кубіца: З психологічним станом все в порядку. Фізично я поки що слабий, але в цілому почуваю себе нормально. Моя вага вже повернулася до нормального рівня, і через кілька тижнів я вже зможу ходити без сторонньої допомоги. Так що в цілому все цілком добре.

Питання: Чи є у вас відчуття, що аварія щось змінила у вашому погляді на перегони?
Роберт Кубіца: Не думаю. Саму аварію я не пам'ятаю, і лише знаю про ті наслідки, які вона мала. Так що для мене, можна сказати, її ніби й взагалі не було.

Питання: Як ви вважаєте, те що трапилося дозволить вам стати ще більш класним пілотом?
Роберт Кубіца: Хотілося б на це сподіватися! Але все ж таки не думаю, що таке може трапитися. Думаю, я залишуся точно таким, яким був колись.

Питання: До якої команди ви повернетеся у наступному сезоні?
Роберт Кубіца: Я пілот Lotus Renault GP. Звичайно, я зараз не маю можливості виступати, але відчуваю, що ще не завершив свою роботу в Енстоуні.

Питання: Коли ми побачимо ваше телевізійне інтерв'ю?
Роберт Кубіца: Ще не знаю - як тільки у мене з'явиться час для спілкування з пресою. Зараз я повністю сконцентрований на реабілітації та тренуваннях.

Питання: Що ви думаєте про перехід з 2014 року на мотори V6?
Роберт Кубіца: Я зможу відповісти на це питання, коли їх протестують. Але через те, що вони оснащені турбонаддувом, мені здається, що прийомистість таких двигунів буде іншою, не такою як у нинішніх.

Питання: Як ви вважаєте, впровадження системи з рухомим крилом було гарною ідеєю?
Роберт Кубіца: Так, подій на трасі стало більше, а правило «секундного відриву» створює більше цікавих ситуацій.

Питання: Як проходить ваша реабілітація?
Роберт Кубіца: Як я вже говорив, мене цілком влаштовує, як все проходить. Стан поліпшується відповідно до прогнозів лікарів, на щастя, немає ніяких ускладнень, які могли б збільшити час одужання. Зараз ще рано говорити про те, коли я зможу повернутися - важливо, що з цим немає ніякого поспіху.

Питання: Зараз у вас немає можливості використовувати симулятор - які уявні вправи ви робите, щоб зберегти пілотські інстинкти під час одужання?
Роберт Кубіца: Ви ніколи не забудете, як керувати велосипедом. Тому й мені не потрібні якісь додаткові тренування. Мені подобаються відеоігри, і я, як і колись, знаходжу для них час.

Питання: Ви готові у наступному сезоні вийти на старт і включитися до змагання за титул?
Роберт Кубіца: Відповідь на перше питання - так. Що стосується другого, то тут потрібно почекати як мінімум до перших зимових тестів 2012 року.

Питання: Яка ваша думка про виступ команди у цьому сезоні?
Роберт Кубіца: Непогано, хоча результати трохи знижуються, особливо у кваліфікаціях. Я знаю, що у найближчих перегонах очікуються новинки, які повинні допомогти повернутися на той рівень, який ми бачили на старті сезону. Крім того, у Сільверстоуні явно позначилася заборона «хитрого» вихлопу - наступного тижня у Німеччині цього вже не буде.

Питання: Роберт, що ви зробите у першу чергу, коли повернетеся у перегони?
Роберт Кубіца: Спокійно сяду зі своїми інженерами у кімнаті для переговорів, трохи побалакаємо - і станемо до роботи.

теги  Роберт Кубіца, Lotus Renault GP


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини