Інтерв'ю з Кімі Райкконеном

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 09:16, 24/03/2012 ,

0738_index.jpg (6.55 Kb)Пілот команди Lotus Кімі Райкконен після закінчення вільних заїздів дав, як завжди, коротке інтерв'ю щодо можливостей британської стайні перед кваліфікацією і стартом гонки.

Питання: Як ви оцінюєте вільні практики?
Кімі Райкконен : Я все ще засмучений через те, що буду змушений стартувати на п'ять місць нижче від заробленого у кваліфікації. Я сподівався показати хороше коло в кваліфікації, щоб потім розвинути успіх на старті гонки, але видно не судилося. Крім того, ми змогли знайти хороші настройки тільки на гонку, так що в кваліфікації мені і Грожану не вдасться домогтися високих результатів. Так, ледве не забув, KERS також поводився не зовсім коректно, сподіваюся, подібних проблем не виникне у кваліфікації і гонці.

Питання: Механікам вдалося впоратися з проблемами в рульовому механізмі?
Кімі Райкконен : Поки що ні. Механіки працювали не покладаючи рук, встановлюючи нове обладнання, але, схоже, що даремно, проблеми залишилися, як і раніше.

Питання: Що скажете щодо роботи з шинами?
Кімі Райкконен : За практику команда випробувала різні настройки на двох болідах, які постійно змінювали свої комплекти шин. Ми випробували, напевно, всі з можливих варіантів, але прийти до чогось більш конкретного, ніж те, що ми і так вже знаємо не змогли.

Питання: Які плани на кваліфікацію і гонку?
Кімі Райкконен : Я не знаю чого чекати, оскільки у мене немає впевненості у можливості боліда, а в Сепанзі це коштує дуже дорого. Можливо, нам вдасться домогтися успіху в кваліфікації, але навряд чи ми зможемо боротися за перші три ряди стартового поля. У гонці все може статися, головне не втрачати пильності і тримати рівний темп.

теги  Lotus, Кімі Райкконен


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини