Картікеян: цього року збирався виступати в NASCAR

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 19:47, 20/06/2011 ,

72c6f35b333061153e09a51c9338fd.jpg (14.89 Kb)
Нараїн Картікеян повернувся в Формулу-1 після шестирічної паузи - індійський пілот дебютував у 2005-му за кермом Jordan, але продовжити кар'єру зміг лише в 2011-му, підписавши контракт з HRT F1. Зараз Картікеян займає останнє місце в чемпіонаті, його найкраща позиція на фініші - 17-е місце в Монако та Канаді, але індієць дивиться в майбутнє з оптимізмом.

Питання: Ситуація в цьому році виявилася більш складною, ніж ви очікували?
Нараїн Картікеян: Ні, виступати у Формулі-1 завжди складно - це дуже непроста робота. За час моєї відсутності багато що змінилося - змінився постачальник гуми, були заборонені електронні системи, що допомагають гонщику. Я знову відчув себе новачком, але мені комфортно працювати з цією командою, а Вітантоніо Ліуцці - відмінний напарник - у мене є можливість порівнювати свої результати.

Питання: Ви знаєте, в чому Тоні у вас виграє?
Нараїн Картікеян: Я поступаюся дві десятих - різниця невелика. Справа не стільки в тому, що він швидший - мені потрібно домагатися більшого в кваліфікації, збирати разом найкращі сектори на швидкому колі, уникаючи помилок, тоді все вийде.

Питання: Міхаель Шумахер зіткнувся з серйозними проблемами після трирічної перерви, ви не виступали у Формулі-1 шість років. Чи відчуваєте, що зараз не такий швидкий, як у 2005-му?
Нараїн Картікеян: У мене інша ситуація, ніж у Міхаеля - він три роки не брав участі у перегонах, а я виступав у A1GP на швидкій машині, стартував з поула і вигравав гонки. Я не сидів вдома без роботи, думаю, Міхаелю довелося складніше.

Питання: Минулого року ви думали про можливе повернення у Формулу-1?
Нараїн Картікеян: Ні, чесно кажучи, я збирався виступати в NASCAR, але потім ми обговорили можливе повернення з Коліном Коллесом, адже цього року в календарі дебютує індійський етап, і було прийнято позитивне рішення.

Питання: Коли в Австралії ви не змогли подолати бар'єр 107% у кваліфікації, спонсори з Tata були розчаровані?
Нараїн Картікеян: Ні. Ми співпрацюємо вже 11 років, у нас міцні багаторічні відносини.

Питання: Як ви думаєте, Кімі Райкконен доб'ється успіху в NASCAR?
Нараїн Картікеян: Кімі - талановитий гонщик, але ми знаємо, як складно колишнім пілотам Формули-1 добитися успіху за океаном. Він вчинив правильно, домовившись із сильною командою, яка має досвід перемог. Різниця в техніці дуже велика, до неї потрібно адаптуватися, але я впевнений в тому, що в результаті у Райкконена все вийде.

Питання: Один з коментаторів нещодавно сказав, що популяризувати Формулу-1 в Індії так само складно, як навчити італійців грати в крикет ...
Нараїн Картікеян: Все не так погано. У 2005-му, коли я дебютував у Формулі-1, популярність чемпіонату різко зросла, потім з'явилася індійська команда, з кожним роком аудиторія збільшується, але крикет в Індії дійсно дуже популярний.

Питання: Коли ви приїжджаєте додому, вас впізнають на вулиці?
Нараїн Картікеян: Звичайно, адже я давно виступаю в перегонах. В Індії живе більше мільярда людей, і всюди, де я буваю, люди просять автограф.

Питання: Ходять чутки, що під час Гран-Прі Великобританії у Сільверстоуні пройде матч з крикету за участю гонщиків Формули-1. Ви самі граєте в крикет?
Нараїн Картікеян: Звичайно! Я грав у дитинстві, так що якщо матч відбудеться, то ми з Карун Чандхок візьмемо участь.

Питання: Які ваші довгострокові плани? Ви хотіли б провести у Формулі-1 ще кілька років?
Нараїн Картікеян: Так, я буду виступати, поки є така можливість - така мета.

теги  Нараїн Картікеян


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини