Інтерв'ю з Жаном Алезі: В Lotus Renault не помилилися у виборі тактики

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 17:04, 28/06/2011 ,

627.jpg (15. Kb)
В інтерв'ю журналістам прес-служби Group Lotus представник компанії Жан Алезі поділився враженнями від недавнього уїк-енду у Валенсії.


Питання: Не дивлячись на те, що по ходу кола в гонці можна було двічі використовувати DRS, захоплюючим видовище не виявилося. Вам було нудно?
Жан Алезі: У мене немає можливості нудьгувати, я коментую гонку на RAI Uno. Зізнатися чесно, мені не було нудно, правда найбільш цікава боротьба йшла тільки між Алонсо і Уеббером, а також в щільній групі з участю Буемі, ді Реста, Петрова і Кобаяші.

Однак, швидкості на трасі були настільки різними, що багато пілотів програли більше одного кола Red Bull і Ferrari, і за подіями було досить складно встежити. DRS все ж сприяла обгону, їх стало більше, ніж зазвичай бувало у Валенсіі. Проте, на тлі захоплюючої боротьби в Канаді ми побачили тут саму традиційну гонку.

Питання: По ходу дистанції було помітно, що Lotus Renault не вистачає швидкості. Це питання зносу шин?
Жан Алезі: Ми ще не обговорювали це з командою, але у кваліфікації пілоти були явно швидше, ніж у гонці. Нік Хайдфельд був 9-м у суботу, а Віталій Петров - 11-м, з такими стартовими місцями можна розраховувати на потрапляння до першої десятки на фініші. Але це виявилося не так легко: ще на старті пілоти втратили позиції. Радує, що Ніку вдалося отримати хоча б одне очко, і команда залишилася на четвертому місці у Кубку конструкторів.

Питання: Пілоти Lotus Renault тричі зупинялися по ходу гонки, деякі пілоти вибрали тактику двох піт-стопів, а Серхіо Перес - і того менше. Чи вірну тактику обрала команда, на Вашу думку?
Жан Алезі: У команді контролюють поведінку конкурентів: пілоти Red Bull, McLaren і Ferrari також йшли на три піт-стопи. А Перес, хоча і зупинявся всього один раз, фінішував 11-м з відставанням більш ніж на 1 коло. Гадаю, команда не помилилася у виборі тактики, до того ж, не думаю, що стратегія сильно б змінила позиції на фініші. Всі проблеми почалися, коли були втрачені позиції на старті.

Питання: Попереду швидкісна траса у Сільверстоуні, там буде безліч можливостей для обгону. На які результати Ви розраховуєте?
Жан Алезі: Lotus Renault R31 володіє достатньою конкурентоспроможністю, якщо нічого незвичайного не відбудеться, наші позиції у кваліфікації і гонці будуть знаходитися в межах першої десятки. Гадаю, траса у Сільверстоуні нам підходить, проте, Red Bull там теж повинен виглядати непогано. Упевнений, у нас є шанси поліпшити розташування в загальному заліку.

теги  Group Lotus, Жан Алезі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини