Інтерв'ю з Жаном Алезі: Команда дійсно зробила крок уперед

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 09:16, 17/09/2011 ,

45b43b470aba.jpg (37.2 Kb)Після Гран-Прі Італії посол Group Lotus Жан Алезі підвів підсумки етапу в інтерв'ю кореспондентам прес-служби компанії.


Питання: Старт Гран-Прі Італії був невдалим для Lotus Renault - Віталій Петров вибув з гонки ...

Жан Алезі: Вітантоніо не міг контролювати болід у момент зіткнення, так що зробити нічого не можна було: він розумів, що аварія неминуча, але, хто стане жертвою він не міг припускати, так само, як і постраждалі: вони не очікували удару. В цілому, вважаю, ситуація була дуже неприємною.

Питання: Бруно Сенна заробив перші очки у Формулі-1 уже у своїй другій гонці за команду. Він дійсно швидко пристосовується ...

Жан Алезі: Зараз команди не мають права проводити тести, тому я дуже задоволений дебютом Бруно і радий за нього. Тиск з боку відомого прізвища - досить важкий тягар, однак, Сенна відмінно справляється, попутно додаючи команді ентузіазму. У свою чергу, Lotus Renault підтримує його і Віталія в усьому.

Питання: Що Ви відчували, коли заробили перші очки у Формулі-1? Ви домоглися цього у своїй дебютній гонці - фінішували на четвертому місці у Поль Рікар ...

Жан Алезі: Це стало несподіваною і дуже приємною обставиною. Я був неймовірно радий і сподівався на те, що і надалі буду заробляти очки. Коли я побачив дані про те, що я перебуваю на другій позиції у тій гонці, я подумав, що це помилка. Відчуття усвідомлення досягнутого були дуже гострими.

Питання: Багато хто говорив, що дві зони використання DRS - це занадто багато для Монци ...

Жан Алезі: Ефективність DRS у Монці не така значна, як, наприклад, у Спа оскільки в Італії у налаштуваннях переважає мінімальний лобовий опір.

Питання: Обидві машини Lotus Renault знову потрапили до фінальної частини кваліфікації - це говорить про прогрес команди після річної перерви?

Жан Алезі: Команда дійсно зробила крок вперед. Більшість команд перестає прогресувати у кінці сезону, але у Lotus Renault продовжують активну роботу, при цьому підготовка до майбутнього року повністю охоплена їх увагою.

теги  Гран-Прі Італії, посол Group Lotus, Жан Алезі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини