Інтерв'ю з Жаком Вільневом: Для чемпіона Формули-1 вік не може бути виправданням

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 17:32, 08/07/2011 ,

1231-220.jpg (14.66 Kb)Колишній пілот Формули-1 Жак Вільньов у інтерв'ю кореспондентам Autosport розповів про те, якою він бачить ситуацію у чемпіонаті в нинішньому сезоні.

Питання: Чи змінилося Формула-1 з тієї миті, як Ви стали чемпіоном у Williams?

Жак Вільньов: Ні, таких цікавих сезонів більше не було.

Питання: Чи вважаєте Ви новий контракт Williams і Renault позитивним початком для команди?

Жак Вільньов: Сподіваюся, так. Вільямс - легендарна команда, де, перш за все, зайняті перегонами, а не власним іміджем або статусом у бізнесі. Мені б дуже хотілося, щоб Вільямс знову опинилася у лідерах.

Питання: Ви вражені успіхом Себастьяна Феттеля у нинішньому сезоні?

Жак Вільньов: Складно сказати. У нього все легко виходить. Він зазвичай швидкий, а у нинішньому сезоні став ще швидшим. Проте, в умовах пресингу він може припуститися помилки. Це означає, що він все ж таки не так помітно змінився.

Питання: Але йому всього 23 роки ...

Жак Вільньов: Це вже точно його не виправдовує. Для чемпіона Формули-1 вік не є виправданням: якщо ви берете участь у перегонах, ви не маєте права бути недосвідченим. Тут потрібно швидко вчитися.

Питання: Як Ви ставитеся до того, що люди розвиваються емоційно в період між 23-ма і 28-ма роками?

Жак Вільньов: Я згоден, але якщо ви потрапляєте у Формулу-1, ви перестаєте розвиватися. Ви ніби перебуваєте всередині кокона, під захистом, абсолютно ні за що не відповідаючи, адже всі навколо говорять вам, що ви найкращий. Саме тут розвиток і зупиняється, тому що для нього потрібні труднощі.

Питання: Чи вважаєте Ви, що Льюїсу не вистачає реалістичності?

Жак Вільньов: Складається відчуття, що він зробив крок назад. Раніше він також був агресивним, але думав набагато більше, ніж зараз. Звичайно, іноді він занадто жорстко пілотує, але за цим цікаво спостерігати, мені б не хотілося, щоб він змінювався. Зараз усі пілоти застосовують DRS, щоб обганяти, перегони стають більш нудними, а Льюїс робить шоу живим, справжнім.

Питання: Чи були Ви коли-небудь стюардом?

Жак Вільньов: Ні.

Питання: Ви хотіли б ним опинитися?

Жак Вільньов: Чому б ні. Хоча, припускаю, що я був би не згоден з більшістю, а це знижує мої шанси виступати у ролі судді на перегонах. Так, якщо говорити про Монако, там усі звинувачували Хемільтона за інцидент з Массою, коли насправді помилився Феліпе. Саме тому я вважаю, що агресивний стиль пілотування не повинен каратися. А ось такі елементи, як дурні помилки чи намір пілота спочатку відправити суперника у відбійник, звичайно, повинні жорстоко каратися і піддаватися серйозній критиці.

теги  Жак Вільньов


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини