Інтервью з Себастьяном Феттелем після тестів у Хересі

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 21:22, 11/02/2012 ,

8089_212.jpg (24.77 Kb)Дворазовий чемпіон світу Себастьян Феттель розповів шанувальникам Формули-1 про перші чотири дні тестів у Хересі.

Питання: Себастьян, як швидко Ви відновили форму на трасі після зимової перерви?
Себастьян Феттель: Я почуваюсь добре. Я повернувся на трасу, як до себе додому!

Питання: Ви проїхали 96 кіл у четвер. Що скажете про RB8?
Себастьян Феттель: Я ж не екстрасенс, щоб знати напевно. Я проїхав всього 96 кіл, і цього явно недостатньо для розпізнання такої складної конструкції, як болід Формули 1. Все, що я можу сказати: я почуваюсь комфортно. У зв'язку зі змінами у правилах ми тепер маємо менше можливостей, ніж у минулому сезоні, і я вважаю, всім нам потрібно якийсь час, щоб адаптуватися. Єдине рішення - набирати мільяж. У нас були невеликі проблеми протягом дня, нічого серйозного, але оскільки ми проводимо тести, то суть усіх неполадок повинна бути ясна.

Питання: Якщо є серйозні втрати у зчепленні з дорогою, значить, темп знизиться?
Себастьян Феттель: Ні, але ми будемо більш обережні, особливо вранці, коли асфальт досить холодний. У нас із собою не так багато запасних деталей, так що кориду влаштовувати не варто! Крім цього, в останній раз перед тестами я був за кермом гоночного боліда цілих два місяці тому і мені необхідно у першу чергу думати і аналізувати, а вже потім працювати педалями.

Питання: Ви зміните свій стиль внаслідок нестачі притискної сили?
Себастьян Феттель: Ну, менше зчеплення означає, що ми не зможемо бути такі швидкі у поворотах, як раніше, крім того, шини тепер набагато важче прогрівати. Але тут в цілому досить холодно і в минулому році на тестах у нас були ті ж проблеми з шинами. Але як тільки сезон почався, всі неприємності нівелювалися. Тому немає причин для паніки. Безумовно, доведеться працювати трохи по-іншому, щоб адаптувати свій стиль водіння до поведінки машини. Це все, що я можу сказати, після одного дня у кокпіті.

Питання: Чому зчеплення з трасою зменшилося?
Себастьян Феттель: Ну, якщо ви згадаєте ситуацію минулого і позаминулого років, то помітите, що два роки тому вдало застосовувалася конструкція з подвійним дифузором, а в сезоні-2010 були використані видувні дифузори. Всі ці елементи практично повністю зникли у цьому році. Так, ми ще можемо користуватися енергією вихлопних газів, але вона майже не має значення. Це можна одразу відчути під час гальмування, прискоренні і при вході у поворот.

Питання: Що є більш важливою характеристикою нового автомобіля - швидкість чи надійність?
Себастьян Феттель: Звичайно, швидкість! Ви можете працювати на надійність, але надійний автомобіль без швидкості, найімовірніше, ніколи не виграє.

Питання: Ви були здивовані тому, що відбувалося з командами на тестах? У Lotus, можливо, дуже непогано постаралися, в той час як у Ferrari, схоже, виникли проблеми ...
Себастьян Феттель: Ще дуже рано говорити про розстановку сил. Якщо виїхати на трасу на свіжій гумі і невеликою кількістю палива, можна встановити хороший час. Я гадаю, що у Барселоні ми побачимо, на що здатні всі інші. Команда ж не може підготуватися до чемпіонату, намотуючи кола у кваліфікаційному режимі. Гадаю, ті учасники, яким вдасться набрати непоганий мільяж, зможуть знайти відмінну форму. Наскільки я зрозумів, у Lotus дійсно показували стабільно високі результати. Що ж до Ferrari і McLaren, то сказати точно я не можу, втім, про нас я теж багато не знаю.

Питання: Але ж Ви повинні мати дані від роботи на симуляторі, а відповідно, інформацію про те, чого очікувати від боліда, і чого планує досягти команда ...
Себастьян Феттель: Вважаю, ми зараз знаходимося там, де і передбачалося, так що на даний момент ми задоволені ситуацією.

Питання: Кажуть, що немає такого поняття, як друге перше враження. Наскільки важливо для Вас перше враження від нової машини?
Себастьян Феттель: Дуже важливо - воно буде мене супроводжувати протягом усього сезону. Зрозуміло, це зовсім не основа всієї думки про болід, а лише перше враження, яке залишається у пам'яті надовго.

Питання: У цьому році Ви дозволите собі трохи розслабитися?
Себастьян Феттель: Ні в якому разі, я не хочу, щоб все це погано закінчилося. Я не збираюся розлучатися зі своїм статусом, і ми всі знаємо, якою повинна бути наша програма на майбутній сезон.

теги  Себастьян феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини