Хайдфельд сподівається на хороший результат у Валенсії

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 17:56, 19/06/2011 ,

df3a62b14db0.jpg (32.52 Kb)
У Монреалі Ніку Хайдфельду не пощастило, але він твердо має намір відігратися у Валенсії.

Питання: Після Гран-Прі Канади ви, мабуть, розчаровані: вам просто не пощастило?
НХ: Так, думаю, це було невезіння. Я постарався скоріше забути про це, і важко сказати, як все могло скластися, якби гонка розвивалася за іншим сценарієм. Коли стався цей інцидент, я їхав за Камуі Кобаяші, і він несподівано сповільнився, замість того, щоб почати розгін.

Мені не вдалося уникнути зіткнення, після чого від моєї машини відвалилося переднє крило, і на цьому моя гонка, на жаль, закінчилася. На жаль, подібні речі періодично трапляються, і просто шкода, що все це сталося в той момент, коли ми займали таку високу позицію і боролися за очки.

Питання: Не дивлячись на цю невдачу, уїк-енд для команди склався досить позитивно: який досвід вам приніс Гран-Прі Канади?
НХ: В цілому, звичайно, уїк-енд був позитивним, особливо якщо порівняти його з попередньою гонкою у Монако. Обидві машини пробилися до першої десятки за результатами кваліфікації, і це великий прогрес. А потім Віталій заробив 10 очок. Я до моменту сходження теж їхав непогано.

Для команди важливо повернутися з Канади з розумінням тих проблем, з якими ми зіткнулися ще у Монако, і, думаю, нам вдалося цього добитися. Ми знаємо, в якому напрямку необхідно рухатися далі, і в ті два тижні, що відокремлювали Монако від Монреаля, команда почала цю роботу.

Вирішити проблеми за одну ніч неможливо, але ми змогли багато проаналізувати і знаємо, в чому нам треба додати. Крім того, на піт-уолл приймалися правильні рішення в ході всього уїк-енду, і це теж посилило наші позиції.

Питання: Валенсія - ще одна міська траса: що ви про неї скажете?
НХ: Так, це теж вуличне кільце, але воно відрізняється і від Монако, і від Монреаля. Середня швидкість тут вище, ніж в Монако, але нижче, ніж у Канаді. Думаю, буде потрібно налаштувати шасі на більш високу притискну силу, ніж в попередній гонці.

У календарі чемпіонату траса з'явилася відносно недавно, але мені вже доводилося там виступати, так що подивимося, чого нам вдасться домогтися.

Питання: До серпневого перерви належить провести ще чотири гонки: які цілі ви перед собою ставите?
НХ: Будемо кожен Гран-При розглядати окремо. Перш за все, нас хвилює Валенсія, поки це пріоритет. Я завжди, в будь-якій ситуації намагаюся домогтися від боліду максимуму. Упевнений, на цій трасі я зможу домогтися гарного результату.

Питання: Позаду сім етапів чемпіонату: ви відчуваєте, що в цьому сезоні вболівальники стежать за гонками з особливим інтересом?
НХ: І так, і ні. Гонки дійсно проходять дуже цікаво, і шоу стало більш видовищним. Але якщо подивитися на відрив, з яким Себастьян Феттель лідирує в чемпіонаті, то стає ясно, що щільної боротьби за титул не буде. Надто велика вже його перевага.

Але ситуація може дуже швидко змінитися, і буде цікаво подивитися, що нас чекає, коли вступлять в силу зміни технічного регламенту, що стосуються вихлопних систем.

теги  Нік Хайдфельд, Гран-Прі Європи


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини