Феттель: "Автоспорт доволі беземоційний"

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 21:20, 22/07/2011 ,

schuvet.jpg (185.67 Kb)

Під час гонки емоції пілотів заховані від наших очей заборолом, лише подеколи радість чи гнів пілота видають жести чи емоційні вигуки в радіоефірі. Особливо відомий своєю експресивністю Себастьян Феттель, та все це - після фінішу. В гонці, стверджує чинний чемпіон, пілотам не до емоцій.


Себастьян Феттель: "Я зосереджуюся лише над тим, що відбувається в цей момент, все інше втрачає значення. Емоціям немає місця. Я ані на мить не можу відволіктися чи перепочити. Я міг би розслабитися лише тоді, якби був сам один на трасі чи мав величезну перевагу. Та навіть це треба робити з розумом, ніколи не можна втрачати концентрацію. Під час перегонів ми не можемо віддаватися надмірним радощам чи гніву. Це відрізняє наш спорт від футболу, наприклад. Там ви забиваєте чудовий гол - і з вас одразу все вилітає. В нашому спорті таке не діє, ніщо не може вийти назовні. В певному сенсі автоспорт доволі беземоційний, ми вільні віддатися емоціям лише після перетинання фінішної лінії".

Торік Феттель двічі потрапляв у неприємні аварії під час спроби обгону. Поряд із критикою лунали також і схвальні відгуки, мовляв, бажання вийти вперед - це ознака справжнього гонщика, навіть якщо така спроба інколи закінчується інцидентом.

Себастьян Феттель: "Ми всі хочемо все, скромність у нашому спорті не є найкращим підходом. Я можу бути задоволений третім місцем лише в тому разі, якщо мені вистачатиме його для чемпіонства. В усіх інших випадках метою є тільки перемога".

теги  Себастьян Феттель, Автоспорт


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини