Джекі Стюарт: Феттеля швидко наздоженуть

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 23:52, 01/08/2011 ,

jackie-stewart-malore.jpg (112.33 Kb)

Що ви думаєте про останній вікенд? Що більше вплинуло на результат - блискучий виступ Баттона чи помилка Хемілтона?

Джекі Стюарт: Гадаю, і те, й інше. За таких погодніх умов Дженсон Баттон завжди чудово пілотує, плавно й чисто, хоча востаннє на трасі було дуже слизько. Люїс ще раз показав, що він прекрасний пілот: він виконав найбільше обгонів. На жаль, його машину розвернуло, а коли він повертався на трасу, периферійний зір працював не так добре. В результаті Полу ді Ресті довелося виїхати за межі траси, щоб уникнути зіткнення. За це Люїс був покараний проїздом по піт-лейн, внаслідок чого він втратив шанси на перемогу в перегонах. Цікаво, що в гонці було 88-піт-стопів: багато хто заїжджав до боксів по нову гуму через те, що умови на трасі постійно змінювалися. Цікава гонка, я отримав від неї задоволення.

Що ви думаєте про сезон загалом? Як ви оцінюєте перехід на нову гуму, повернення KERS і появу DRS?

Джекі Стюарт: Думаю, з точки зору конкуренції це найкращий сезон з тих, що ми коли-небудь бачили. Гонки в Сільверстоуні та Канаді були чудовими, на трасі безперервно точилася дуже щільна боротьба. Себастьян Феттель має величезну перевагу в чемпіонаті. Серія його перемог на початку сезону вражала, він і зараз добре пілотує, але машина вже не дозволяє домінувати, як раніше. Мені здається, його швидко наздоженуть, до кінця сезону ми дізнаємося, яким чином це станеться.

Що ви думаєте про суперництво пілотів McLaren і про те, що їм дозволили боротися на трасі?

Джекі Стюарт: Місць для обгонів тут дуже мало: ділянка сухої траси, на якій вони боролися, була невеликою. Я завжди дуже нервуюся, коли напарники борються між собою, сподіваюся, це було зважене рішення. Якби пілоти зіткнулися, це стало би катастрофою, в якій можна звинуватити багатьох.

Ви консультуєте Пола ді Ресту, як гадаєте, він стане чемпіоном світу?

Джекі Стюарт: Пол фінішував сьомим - прекрасний результат. Якщо пілот має перевагу над суперниками, це найбільше помітно за складних умов на мокрій трасі. Пол зміг використати ситуацію та досягнути більшого, ніж було можливо на сухому асфальті. Як на мене, Пол - гонщик високого рівня, він має хороше майбутнє.

теги  Джекі Стюарт, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини