Міхаель Шумахер про шини і не тільки

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 22:56, 13/04/2012 ,

9950_images.jpg (7.72 Kb)Пілот команди Mercedes Міхаель Шумахер поділився своїми думками про проблеми з гумою, які вже другий рік поспіль переслідують німецьку стайню.


Питання: Проблеми, що виникли у цьому році такі самі, як і в минулому?
МШ: Я не можу сказати, що це так. Навіть якщо розбирати гонки у Малайзії та Австралії, то проблеми з гумою на цих етапах були різними. В Австралії шини перегрівалися, а в Малайзії навпаки, ми ніяк не могли швидко добитися їх робочої температури. Я не заперечую, що у Сепанзі ми дещо переборщили з настройками боліда, в пориві вирішити австралійські проблеми.

Питання: Вам, напевно, образливо, що після двох чудових кваліфікацій, у гонці все обертається невдало?
МШ: Це правда, якби не прикрі помилки інших пілотів, жертвою яких я вже ставав двічі, то наша стайня зараз могла б похвалитися більшою кількістю очок, ніж одне. Але часом подібне трапляється.

Питання: Вам, напевно, довелося поміняти свій стиль пілотажу під нові склади шин у цьому році?
МШ: Зовсім ні, кожен пілот змушений підганяти свій рівень пілотажу під певну трасу, вже на ходу коригуючи всі нюанси, у тому числі і можливості шин.

Питання: Ви стали агресивнішим з шинами?
МШ: Не завжди. Тут головне не переборщити з атакою траси, так як можна швидко досягти перегріву шин і зіпсувати комплект, а слідом за ним і гонку. Та ще й робочий діапазон температур став зовсім невеликим, що сильно ускладнює командам пошук ідеальних налаштувань на гонку. Сюди ж можна включити і погоду, яка у Малайзії показала нам, що самовпевненість топ-команд може дорого коштувати. Але з іншого боку це як лотерея, комусь щастить більше, а комусь менше.

Питання: Як пілот, сидячи у боліді, дізнається про рівень температури шин, на кермі є якісь датчики?
МШ: Ні, зараз пілот не може знати про температуру шин за допомогою датчиків. Сподіваюся, що подібні технології з'являться у майбутньому, але зараз ми можемо покладатися лише на свої знання і досвід.

Питання: В останній раз ви перемагали у Китаї в 2006 році, що скажете про це?
МШ: Ніяких особливих почуттів, мені ця траса, якщо вже бути чесним, не особливо подобається. Немає причин, через які траса б мені не підходила, тим більше що ви тільки що вірно помітили, я перемагав тут. Але вона мені не подобається і все. Може я її не до кінця розпробував, подивимося, що буде у цю неділю.

Питання: Як допомагає пілот під час роботи над модернізацією боліда?
МШ: У цій справі важлива кожна година, тому персонал працює на фабриці добу безперервно. Пілоти допомагають в аналізі наявних даних після минулих перегонів або тестів, а також вказують на ті області, яким слід приділити додаткову увагу.

Питання: Якби не аварія з Грожаном у Малайзії, на якому місці ви б могли фінішувати?
МШ: Важко сказати, гонка була важкою, але цілком реально було зберегти свою стартову позицію, або навіть підняти на дві вгору.

Питання: Через півтора тижні гонка у Бахрейні, які ваші відчуття?
МШ: Нічого особливого. Я спокійний і готовий до поїздки. Прислухатися до преси я ніколи не любив, тому з більшою вірою ставлюся до слів влади Бахрейну, а вони пообіцяли забезпечити нам граничну безпеку.

Питання: Ви і справді готові поїхати до Бахрейну?
МШ: Звичайно, чому ні?

Питання: Ви не боїтеся демонстрацій?
МШ: Абсолютно.

теги  Mercedes, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини