Міхаель Шумахер: Загальна картина залишиться колишньою

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 06:36, 01/05/2012 ,

70_index.jpg (6.22 Kb)Пілот команди Mercedes Міхаель Шумахер сказав, що дещо проблемна робота з шинами не завадить його стайні продовжувати розвивати болід W03 і не зупинятися надовго для вирішення поточних технічних проблем.

Питання: Цього року ваша команда виглядає дуже сильною, тепер у скарбничці є перша перемога, які очікування на найближчі гонки?
Міхаель Шумахер: Я вважаю, що загальна картина залишиться колишньою. Результати, як і раніше залишаться непередбачуваними. Зараз як мінімум п'ять команд мають більш-менш рівні шанси на перемогу і подіум, але наші дані говорять, що у кожній з перших чотирьох Гран-Прі, ми могли боротися за найвищі результати, якби не образливі випадковості. Взагалі ми вважаємо, що регресу, як у минулому році у нас не буде. Болід буде постійно поліпшуватися і прогресувати.

Питання: Що у вашому розумінні безпроблемна гонка?
Міхаель Шумахер: Це та гонка, у якій результат наперед відомий і все йде за планом. Наприклад, у Бахрейні, ми припускали, що гонка буде проходити в складних умовах для шин, тому результат був прогнозованим. На жаль, і мою думку ніхто не змінить, зараз шини вирішують дуже багато чого. Навіть якщо твій болід найшвидший, ти не можеш використовувати весь його потенціал, тому що шини, які швидко зношуються не дозволять цього зробити.

Питання: Ви чекаєте роботи у Муджелло? Як буде побудована ваша робота?
Міхаель Шумахер: Так, ці тести допоможуть нам розібратися з підготовленими до Європи модернізаціями. Програма наша стандартна: у перший день я і Ніко відпрацюємо разом, другий день повністю відпрацюю я, а Росберг у заключний день.

Питання: Як справи у молодіжної збірної в DTM?
Міхаель Шумахер: Мені приємно допомагати розвиватися молодим талантам, адже і сам потрапив у королівські гонки завдяки прогресивній молодіжній програмі. Я прекрасно розумію, як важливо багатьом талановитим пілотам вхопитися за свій шанс, особливо тим, у кого особливо немає грошей на просування і розвиток своєї кар'єри. Mercedes правильно робить, що розвиває і готує своїх пілотів практично з пелюшок.

теги  Mercedes, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини