Міхаель Шумахер: Наш болід швидкий, тепер все залежить тільки від гуми

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 16:15, 16/04/2012 ,

2203_index.jpg (7.69 Kb)Пілот команди Mercedes Міхаель Шумахер, який втретє через технічні причини не завершив свою чергову гонку, дав коментар минулим подіям і майбутнім.

Питання: Як пройшов старт і початок гонки?
МШ: Ще на прогрівочному колі на моєму боліді виникли дрібні неполадки, тому під час старту я не був жвавий, хоча і вдалося зберегти свою позицію. Я розумів, що не зможу боротися за місця, поки не знайду новий ритм. Через декілька кіл я пристосувався до свого боліду і намагаючись тримати безпечну дистанцію від Баттона, стежив за зносом гуми. В цілому все йшло за планом.

Питання: Ви одразу відчули недобре після піт-стопа?
МШ: Не одразу, я виїхав з піт-лейна і навіть нормально увійшов у перший поворот, але коли став повертати ліворуч, то почув скрегіт і відчув сильну вібрацію. Я зупинився практично одразу, так як продовжувати гонку вже не було сенсу. Мені шкода своїх механіків, так як в запалі боротьби, коли все потрібно робити швидко, припуститися подібної помилки досить просто.

Питання: Тепер ваша черга перемагати?
МШ: О так! Звичайно, я цього хочу, за цим я тут і знаходжуся! Але все тепер залежить від того, наскільки добре ми зможемо пристосуватися до поведінки гуми на конкретній трасі. Наш болід швидкий, тепер все залежить тільки від цього чинника. У Бахрейні буде жарко, тому досвід Гран-Прі Китаю нам не допоможе

Питання: Судячи з вашого настрою, ви задоволені?
МШ: Мені не особливо приємно, що третю гонку поспіль я не можу доїхати до кінця, але це ж не мої помилки. А в цілому я дуже задоволений, тому що тепер у нас з Ніко відмінний болід. Ми цілком здатні боротися за перший ряд у кваліфікації і подіуми в кожній гонці. Команда нарешті знайшла спосіб пристосуватися під індивідуальні умови і характеристики різних трас.

теги  Mercedes, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини