Міхаель Шумахер: Наш болід буде боротися за високі місця

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 17:29, 21/04/2012 ,

08_index.jpg (10.94 Kb)Вже у Бахрейні, відповідаючи на ряд запитань журналістів, пілот команди Mercedes Міхаель Шумахер розповів про новий болід W03, свої відчуття і початок сезону.Питання: Тепер команда задоволена прогресом у роботі з болідом?
Міхаель Шумахер: Звичайно! Ще на зимових тестах ми з'ясували, що всі розрахунки під час проектування нового боліда виявилися вірні і W03 жваво побіг по асфальту. Ми одразу дали зрозуміти, що в кваліфікаціях наш болід буде боротися за високі місця, і довели це безпосередньо у суботніх сесіях. Мені тільки шкода, що перші три гонки пройшли для мене не зовсім вдало, але все йшло до того, що всі вони могли завершитися дуже навіть добре. У Китаї ми домоглися свого найкращого результату і тепер хочемо зрозуміти, вийшло це випадково чи все ж таки ми можемо у кожній гонці боротися за найвищі позиції. Багато хто говорив, що ми швидкі тільки завдяки DRS але подивіться, ні я за свої десять кіл, ні Ніко, не використовували систему для обгонів суперника, так як йшли на перших двох місцях. Росберг виграв гонку, так і не застосувавши системи. Це виглядає інтригуюче.

Питання: Ви хочете сказати, що ваша розробка з DRS не є суперзброєю команди?
Міхаель Шумахер: Ні. Ми можемо використовувати цю систему тільки у кваліфікації і під час обгону суперника в гонці, так що назвати його нашою головною перевагою ми не можемо. І знову ж таки, у Китаї в гонці ми його не використали.

Питання: Ніко переміг, але він стартував з поул-позиції.
Міхаель Шумахер: П'ять років тому поул-позиція значила дуже багато, практично означала перемогу, але зараз, коли наздоганяючі пілоти використовують KERS і DRS відставання можна досить швидко скоротити.

Питання: За вами приємно спостерігати і в гонках і за межами траси, немов повернулися старі добрі часи, чи не так?
Міхаель Шумахер: Схоже на те! Правда, колір гоночного комбінезона не той, але люди, які мене оточують, майже всі ті самі. Зараз ми добилися серйозного успіху, хоча планували досягти цього куди як раніше, але добре, що цей момент настав через два роки.

Питання: Зараз ви покажете, на що здатні?
Міхаель Шумахер: Нам пощастило зібрати у команді відмінний персонал, який раніше вже мав досвід спільної роботи. У нас є все для того, щоб часто перемагати в гонках вже у найближчому майбутньому.

Питання: І знову про вік.
Міхаель Шумахер: Я не знаю, що відповісти на це питання. Я не знаю чому, але вік не заважає мені нарівні змагатися з молодими пілотами. Може тому, що вік у паспорті не відповідає біологічному, а може тому, що я прагну боротьби і хочу перемагати досі.

Питання: Ви допомагали під час створення нового боліда?
Міхаель Шумахер: Так, я був невід'ємною ланкою при створенні W03, команда непогано попрацювала, проектуючи і переводячи креслення в реальні деталі. Проте наша робота ще не закінчена, попереду багато модернізацій і доопрацювань, які багато у чому залежать від пілотів.

Питання: Ви хочете піднятися на подіум?
Міхаель Шумахер: Звичайно! Тим більше, що болід дозволяє зробити це. Така моя натура, якщо можна домогтися максимуму, то я щосили буду намагатися досягти цього. Якщо вдається домогтися максимуму, то й далі працювати стає приємніше.

Питання: Так ви залишаєтеся для участі у сезоні-2013?
Міхаель Шумахер: Поки ще дуже рано про це говорити. Потрібно багато проаналізувати і подивитися на що здатна команда. Коли прийде час, я обов'язково про все переговорю з Брауном.

Питання: І декілька слів про гуму.
Міхаель Шумахер: Зараз саме гума стала основним фактором, що впливає на результат перегонів. Та команда, яка змогла знайти підхід до шин, переможе, навіть якщо її болід не найшвидший у пелотоні. Це трохи дивно, але така реальна картина того, що відбувається. Зараз неможливо передбачити результат тієї чи іншої гонки, так як до останнього моменту ніхто не знає, чи зміг хтось вирішити проблеми зі зносом шин чи ні. Мені не дуже подобається подібна ситуація, так як Pirelli надто вже ускладнила життя всім командам. Навіть зараз, коли траса у Сахірі підходить нашому боліду, гума може зіпсувати гонку і явним фаворитам ".

теги  Mercedes, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини