Бос Lotus: Ми зробили все можливе, щоб утримати Еллісона

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 08:48, 11/05/2013 ,

dpl1216no090.jpgПеред початком гоночного вік-енду Lotus оголосила про розставання з Джеймсом Еллісоном - на посаді технічного директора команди його змінить Нік Честер. В ефірі Sky Sports кадрові перестановки коментував бос команди Ерік Бульє.

Питання: Як ви прокоментуєте відставку Джеймса Еллісона?

Ерік Бульє: Джеймс дуже допоміг команді, ми бажаємо йому всього найкращого в майбутньому. Я дуже радий, що у нас є декілька розумних і талановитих фахівців, зокрема, Нік Честер. Він працював ще разом з Флавіо Бріаторе, так що знає внутрішню структуру команди краще за мене.

Питання: Ви доклали зусиль, щоб залишити Джеймса в команді?

Ерік Бульє: Ми зробили все, що в наших силах. Зрештою, він сам повинен був прийняти рішення.

Питання: Чому він вирішив покинути команду?

Ерік Бульє: Мені здається, у нього особисті причини, тому я не хочу коментувати його рішення.

Питання: Він сказав вам, де продовжить кар'єру?

Ерік Бульє: Я не знаю. Можливо, це пов'язано з юридичними аспектами - він не може розкривати деталі, поки не буде зроблено офіційне оголошення.

Питання: Складається враження, що ваші машини швидкі на цій трасі ...

Ерік Бульє: Вік-енд складався непогано. Ми багато працювали з гумою, вивчали поведінку нових шин. П'ятниця пройшла успішно, у Е21 високий гоночний темп. У третьому тренуванні ми побачили, що обидві машини конкурентоспроможні. Наша мета в кваліфікації - поборотися за місця в шістці - це дасть нам непогані шанси в гонці.

Питання: Чи справедливо сказати, що Роман Грожан знову в хорошій формі?

Ерік Бульє: Гадаю, так.

Питання: Кімі Райкконен займає другу сходинку в особистому заліку, вам доведеться продовжувати доопрацювання машини. Нав'язати боротьбу Red Bull Racing буде нелегко ...

Ерік Бульє: Це завжди складно зробити. У цей вік-енд ми показали, що продовжуємо прогресувати і допрацьовувати машину, ми робимо все, щоб на всіх трасах демонструвати високу швидкість. Поки все виглядає непогано.

Питання: Щоб отримати більше шансів на успішну гонку, вам треба додати в кваліфікації ...

Ерік Бульє: Наші цілі не змінюються, ми повинні регулярно боротися за місця в шістці - це дасть нам шанс домогтися успіху і за допомогою вірної тактики завоювати бажані позиції. У Е21 високий гоночний темп, вона ефективно працює з гумою.

теги  Lotus, Джеймс Еллісон, Ерік Бульє

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини