Баттон: Наздогнати "Мерседес" нереально

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 16:37, 17/04/2014 ,

3786_13959530_batton.jpgПілот "Макларена" Дженсон Баттон вважає, що жодна команда ще досить довго не зможе на рівних змагатися з "Мерседесом". Також Баттон поділився думкою про перспективи британської стайні в найближчих гонках.

"Думаю, що до "Мерседеса" ще довгий час ніхто не зможе наблизитися. Ми весь час привозимо нові деталі, але завдання відіграти секунду є складним для будь-якої команди - і при цьому "Мерседес" повинен стояти на місці, а команда не збирається цього робити. Наздогнати суперників буде важко, і ми повинні реалістично оцінювати свої шанси.

Гонка в Бахрейні вийшла неймовірною. Ми побачили командні битви, і це здорово для "Формули-1". Ми так багато говорили про звуки нових двигунів, але в минулій гонці ніхто не звертав на це уваги. Це була одна з найбільш захоплюючих гонок з усіх, що я бачив.

Ми сильно відстаємо від "Мерседеса", але мені здається, що "Макларен" здатний відмінно битися з п'ятьма іншими командами, і ми отримуємо задоволення від цієї боротьби. Ми весь час намагаємося домогтися прогресу, і виграш навіть п'яти сотих секунди може забезпечити суттєву різницю, враховуючи щільність результатів. Ми вважаємо, що здатні розвивати болід швидше більшості команд, але буде дуже важливо заробити очки в найближчих гонках.

На тестах ми змогли попрацювати над багатьма корисними речами, але велика частина цієї роботи не представляла інтересу. Саме тому я не брав участь в тестах. Ми підготували кілька новинок, але я б не назвав їх істотними. Якщо ви детально не розбираєтеся в "Формулі-1", то просто не зможете їх побачити. Однак ми змогли досягти певного прогресу, тому перед Гран-прі Китаю відчуваємо себе більш впевнено, ніж раніше", - цитує Баттона Sky Sports.

теги  Мерседес, Макларен, Баттон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини