Тото Вольфф озвучив трирічний план скорочення видатків

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 08:26, 01/05/2014 ,

dd720ff7c0b86b61b1a9d0774bbe79.jpg (36.03 Kb)Керівник Mercedes Motorsport Тото Вольфф наполягає, що розроблений Стратегічною групою Ф1 план по скороченню витрат за рахунок змін правил куди більш ефективний, ніж просто обмеження бюджетів.

«Я підтримував ідею скорочення витрат, але в певний момент стало зрозуміло, що частина провідних команд не готові так вчинити. Особливо це можна побачити на прикладі Ferrari, оскільки у них всі роботи ведуться на одній базі, так що вони не зможуть зробити публічними таємницю команди.

І було б помилково тільки з принципу піти проти двох-трьох великих команд заради обмежень на бюджети, адже можна розробити варіант, який задовольнить всі зацікавлені сторони. І зміни спортивного і технічного регламенту підходять для цього, у чому ми переконалися в минулому.

Саме для цього ми намагаємося виробити ефективні способи для досягнення наших цілей зі скорочення витрат. Ми виступаємо за поетапне зменшення витрат, що дозволить скоротити різницю між провідними колективами і невеликими командами», - цитує Вольффа AUTOSPORT.

Розроблена Стратегічною групою Ф1 ідея змін правил передбачає, що в 2015 році буде введено заборону на термочохли і взаємодію передньої і задньої підвіски, будуть спрощені паливна системи, гальмівні повітроводи, передні антикрила, збільшиться час комендантської години, а також введений загальний ресурс для двигунів і коробок передач.

З 2016 року буде розроблена загальна передня і задня структура безпеки, версія приводу і рульове керування, а вже на наступний сезон FIA запропонує стандартну версію активної підвіски разом з переходом на 18-дюймові диски.

теги  Тото Вольфф, Мерседес, Формула 1


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини