Боттас: Я помилився і повністю згоден зі своїм штрафом

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 00:30, 03/08/2021 ,
Джерело: f1analytic.com   

4393_bo.jpg (39.99 Kb)

Пілот Mercedes Валттері Боттас детально пояснив свою аварію в Угорщині.

"Очевидно, що я допустив помилку. Саме я накочувався ззаду і саме я повинен був гальмувати раніше, але я неправильно розрахував точку гальмування. Те, що сталося, показує, що в таких умовах не так просто все зробити правильно.

Однак я повинен був гальмувати раніше, тому що коли я почав гальмувати, то продовжив наближатися до суперників, а потім заблокував колеса, через що врізався в Ландо - що і викликало весь цей хаос. Так що так, я неправильно оцінив ситуацію, моя помилка.

Я працював зі зчепленням в тих діапазонах, в яких і потрібно було при старті на проміжних шинах. Але все одно зіткнувся з сильною пробуксовкою. Думаю, причиною стало те, що шини охолонули по ходу прогрівального кола. Треба буде переглянути повтор, але так, в будь-якому випадку вина лежить на мені.

І я згоден з отриманим штрафом. Зрозуміло, що ситуація не ідеальна, але в наступній гонці хоча б буде можливо обганяти - так що я б не сказав, що вікенд для мене вже закінчений. Просто він став складнішим. Але якщо стюарди винесли таке рішення - я з ним згоден", - заявив Боттас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ферстаппен: Боттас спровокував дуже серйозну аварію

теги  Валттері Боттас, Гран-Прі Угорщини

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини