Расселл: Боттас не вчинив би так з іншим пілотом

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 07:30, 19/04/2021 ,
Джерело: skysports.com   

2840_ra.jpg (66.91 Kb)

Пілот Williams Джордж Расселл каже, що Валттері Боттас порушив джентльменську угоду.

"Я дуже швидко під'їжджав до Валттері, був у сліпстрімі і з DRS. І коли я його дістав, він зовсім злегка змістився вправо - це тактична оборона, яку використовували пілоти минулого - щось на зразок дій Ферстаппена в 2015-му.

Є джентльменська угода, що так чинити не можна, тому що це дуже небезпечно. На сухій трасі це нормально, проте я виявився на мокрій ділянці і втратив машину. Невдалий збіг обставин, але ми їхали під 320 км / год - потрібно враховувати швидкість і умови.

Я запитав його, чи хотів він угробити нас обох. Швидкості були неймовірно великими, та ще в таких умовах. З його точки зору, я ні за що не боровся. Для нього дев'яте місце - це ніщо, а для нас - все. Я пішов на обгін - обгін, який повинен був стати дуже простим. Ніяких причин для такого зміщення у нього не було.

Як я сказав, є джентльменська угода між гонщиками. Ми завжди говорили, що одного разу це призведе до великої аварії. І ось, будь ласка.

Ми обидва - дорослі люди і поговоримо про це. Упевнений, що він засмучений і розчарований моїми діями так само, як і я - його. Найменші зміщення на швидкості в 320 км / год мають величезне значення. Справа не тільки в швидкостях, але і в різниці між ними - я був, напевно, на 50 км / год швидший і вже збирався його обігнати. Мабуть, якби на моєму місці був інший пілот, він би так не вчинив", - припустив Расселл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ферстаппен переміг Хемілтона в Імолі, Норріс на подіумі

теги  Джордж Расселл, Валттері Боттас

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини