Хорнер: Red Bull став першим, хто підписав Договір згоди

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 06:00, 27/08/2020 ,
Джерело: redbullracing.com   

3606_ho.jpg (29.06 Kb)

Керівник Red Bull Крістіан Хорнер явно пишається цим фактом.

"Переговори були довгими, особливо з урахуванням глобальних випробувань, з якими зіткнувся спорт, але в деякому відношенні вони були набагато більш прямими в порівнянні з минулими роками. Переговори з Берні Екклстоуном в минулому завжди були веселими, завжди трохи відрізнялися, але Liberty були абсолютно чесні під час переговорів. Насправді, ми були першою командою, яка підписала Договір згоди в Барселоні.

Потрібно тримати в голові повну картину. Така угода, ось що пропонують Чейз Кері і Liberty - а далі вже команди вирішують, погоджуються вони на такі умови або йдуть. Звичайно, були обговорення по деяких моментах, і є елементи, які радують одні команди більше, ніж інші, але в підсумку кожен погодився з тим, що стане найкращою дорогою для розвитку спорту.

Це важлива угода для Ф-1, і нехай її деталі конфіденційні, але воно забезпечує стабільність на майбутнє, так що ми раді, що все залагоджено. Liberty виразно домоглася для спорту хороших речей, зробивши його більш відкритим і створюючи інтерес для нової фан-бази - це виключно позитивно. Найважливіший виклик зараз - отримати потрібні правила на 2022 рік, щоб краще просувати гонки", - запевнив Хорнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бінотто: Ferrari зберегла право вето за новим Договором згоди

теги  Крістіан Хорнер, Red Bull


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини