Марко розповів, як втратив зір на одному оці

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 23:30, 25/12/2019 ,
Джерело: motorsport-magazin.com   

2941_ma.jpg (36.86 Kb)

Радник Red Bull Хельмут Марко має цілу історію про цей факт.

"У 1972 році я отримав новий болід. Машина була набагато більш конкурентоспроможною і сучасною, ніж попередня. Мені дуже хотілося скоріше сісти за кермо. Я не пройшов нормальну підгонку сидіння і в підсумку сидів на 10 сантиметрів вище, ніж в минулій машині. Але мені було все одно, мені хотілося пілотувати новий болід. У підсумку саме ці 10 сантиметрів привели до того, що той камінь приніс настільки руйнівні наслідки.

Я до сих пір все дуже добре пам'ятаю. У момент попадання каменя природною реакцією було б закрити очі, про це говорили і лікарі. Але я тут же згадав: "Гей, у тебе в машині 250 літрів палива і 20 машин позаду". Якби я втратив контроль, це могло б мати фатальні наслідки не тільки для мене, а й для інших. Я припаркувався на узбіччі і зупинився, все робилося на рівні підсвідомості.

Потім мене забрали на машині швидкої допомоги, але тоді на трасі не було такої інфраструктури, як зараз. Мене забрали в лікарню, але все йшло не кращим чином. Це був вихідний, і лікар проводив час на барбекю. У підсумку перша допомога була надана через 7-8 годин, можливо, це була одна з причин, по якій мені не врятували зір. Все це неможливо порівняти з сьогоднішніми умовами.

Біль був жахливий. Я знаходився в лікарні довгий час, і мені ставили різні діагнози. Одного разу вночі я зрозумів, що не буду бачити, як раніше. Зрозумів, що не зможу пілотувати, як раніше. Це було трагічно, адже у мене були хороші перспективи, на руках був контракт з Ferrari. Але я зрозумів, що таке життя, і сказав собі рухатися далі", - згадує Марко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марко: Я б не назвав виступ Red Bull провалом

теги  Хельмут Марко


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини