Конструктор Ф-1: Траса у В'єтнамі буде відмінною

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 01:00, 24/01/2019 ,
Джерело: auto-motor-und-sport.de   

1903_tilke.jpg (38.61 Kb)

Конструктор трас Формули-1 Герман Тільке прокоментував спорудження автодрому у В'єтнамі.

"Вважається, що робити трасу в місті, де вже є вулиці, легше, але це не так. У разі міського треку доводиться враховувати значно більшу кількість деталей, ніж при роботі з нуля. В кінцевому підсумку наші зусилля можна порівняти. У Ханої третина траси повинна бути побудована, решта - міські вулиці, але вони повинні бути повністю переасфальтовані, тому що вони не були розраховані на Формулу-1.

В кінці головної прямої будуть трибуни, розраховані на 35 000 глядачів. Атмосфера буде, як на футбольному стадіоні. Пілотам і інженерам буде непросто: як і в Баку, потрібно буде знайти компромісний кут атаки антикрила. Через три довгі прямі неможливо зробити його досить великим, а, значить, в поворотах боліди будуть ковзати. Подивимося, як це спрацює.

На піт-стопі пілоти проходитимуть на цілу групу поворотів менше, що заощадить величезну кількість часу. Таким було бажання босів Формули-1. Вони хотіли, щоб гонщики втрачали якомога менше часу на піт-лейн. Це створить можливості для більшої кількості піт-стопів і різноманітності стратегій", - пояснив Тільке.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно. Формула-1 поповнилась гонкою у В'єтнамі

теги  Герман Тільке, Гран Прі В'єтнаму


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини