Ріккардо: Хочу стати чемпіоном і змінити спорт

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 07:00, 23/11/2018 ,
Джерело: theplayerstribune.com   

8093_ri.jpg (46.3 Kb)

Пілот Red Bull Даніель Ріккардо видав дуже цікавий монолог.

"Після Гран Прі Угорщини в кінці липня я полетів в Лос-Анджелес. Я хотів втекти. Мені потрібен був простір. Мені потрібен був дев'ятигодинний переліт без вай-фаю і інших відволікаючих чинників. Мені потрібно було прийняти рішення. На середині польоту я вимкнув кіно, яке дивився, взяв келих вина і гарненько подумав щодо свого майбутнього. Я завжди чув людей, які говорять про "момент ясності". І я думав - ну де ти, ясність?

Мені потрібно було почути своє серце, потрібно було самому прийняти рішення. Зміни лякають - жахливо лякають. І я знаю, що наступна частина шляху не буде легкою, але мені потрібно було зробити цей крок, щоб стати кращим. От і все. Наступний крок, наступний ривок, новий виклик. Ні у кого немає магічної кулі пророкувань, ніхто не може передбачити майбутні результати, але так чи інакше рішення було прийнято.

Коли я буду старим і сивим, я буду скролити власну сторінку в "Вікіпедії", щоб знову відчути себе молодим. І я хочу, щоб ця сторінка повідомляла про кілька речей. Перш за все, що я виграв хоча б один чемпіонат світу Формули-1. Мені потрібен один, окей? Друге - там повинен бути розділ про медоїда (ця тварина зображена у Ріккардо на шоломі). Думаю, він заслуговує бути там.

І третє - сподіваюся, сторінка буде повідомляти, що я якось змінив спорт. Що я отримував задоволення, пілотував жорстко, але чесно. Що я залишив свій слід. Сподіваюся, що в усьому світі є діти, які дивляться кожен вікенд і бачать, що можна отримувати задоволення, бути кльовим, але при цьому все ще добре виконувати свою роботу", - заявив Ріккардо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріккардо: Я вийшов на новий рівень обгонів у Формулі-1

теги  Даніель Ріккардо

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини