Окон: Мій єдиний варіант у Формулі-1 - це Williams

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 10:30, 27/09/2018 ,
Джерело: nextgen-auto.com   

8965_ocon.jpg (55.67 Kb)

Пілот Force India Естебан Окон не втрачає надії залишитися у Формулі-1.

"Я опинився в непростій ситуації, але бувають речі й гірше. Головне, продовжувати отримувати задоволення. Такий стан - божевілля, адже ще пару місяців назад у мене була відмінна ситуація і були пропозиції від двох великих команд - Renault і McLaren. Для багатьох такий вибір - мрія. Як би там не було, ми знайдемо вихід.

Якщо мене не буде в Формулі-1 в 2019 році, упевнений, що я опинюся в чемпіонаті в 2020 році. Що стосується контракту Ріккардо з Renault, то це стало для нас повною несподіванкою. Я не згоден з Сірілем Абітебулем, який відмовляється від моїх послуг, тому що я пілот програми Mercedes. У будь-якому випадку в боліді Renault я б працював на сто відсотків. Звичайно, я трохи розчарований, що в ситуації з Force India все було вирішено не за спортивним принципом. Шкода, що таке трапляється.

Єдиний варіант - Williams. Не знаю, чи потраплю я туди чи ні. Переговори ведуться, сподіваюся, що все складеться. Але пропуск 2019 року не буде катастрофою, ніколи не знаєш, що може статися. В такому випадку я зроблю все, щоб повернутися в 2020 році", - не втрачає оптимізму Окон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росберг: Ніхто більше не має повторити долю Окона

теги  Естебан Окон, Williams

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини