Президент Ferrari: Можемо за 3 секунди покинути Формулу-1

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 07:00, 21/12/2017 ,
Джерело: speedweek.com   

9201_marchionne.jpg (34.78 Kb)

Президент "Скудерії" Серджіо Маркіонне дратується через спортивного директора Формули-1 Росса Брауна.

"У мене чудові стосунки з Чейзом Кері (керівником Формули-1). Ми бачилися з ним 10 днів тому, і у нас був дуже відкритий діалог. Мене турбує, коли виходить Росс Браун і оголошує, що грід-гьорлз (дівчата на старті) повинні зникнути, каже, якими повинні бути шасі і двигуни. Він поводиться як Мойсей, який читає 10 заповідей. А коли я дзвоню босові "Мойсея", той каже, що це було абсолютно особистою думкою.

Так що я не хочу брати участь у такому дискурсі. Я хочу сісти за стіл переговорів з тими, хто в це залучений. Не варто залучати сюди ЗМІ. Коли я чую, як Росс Браун говорить, що двигуни занадто складні, то задаюся питанням: "А що він хоче за 15 мільйонів євро?"

Liberty Media права, коли говорить, що нам потрібно поліпшити шоу. Мене не надихнуло те, що ми бачили в останній гонці, де практично нічого не відбувалося протягом 50 кіл. Але в цьому немає провини моторів.

В ідеальному світі я б викинув всі правила з вікна. Але замість цього ми отримуємо пропозиції, які приведуть до того, що боліди будуть відрізнятися лише розфарбуванням. Якщо це Формула-1 майбутнього, то Ferrari буде потрібно три секунди, щоб прийняти рішення про відхід", - пригрозив Маркіонне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ferrari погрожує створити альтернативний чемпіонат

теги  Серджіо Маркіонне, Ferrari, Росс Браун, Чейз Кері, Формула-1


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини