Алонсо: До завершення сезону McLaren зійде на подіум

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 06:30, 05/05/2016 ,
Джерело: cope.es   

95_alonso.jpg (22.5 Kb)

Пілот McLaren Фернандо Алонсо відзначає значний прогрес команди.

"Ми задоволені тим, як ідуть наші справи, і ми хочемо перемагати, але Mercedes знаходиться в іншій лізі. Сезон-2016 ми почали повільно, але ми ростемо як на дріжджах, вдосконалюємося від гонки до гонки, і наші очікування завжди високі.

У Росії нам трохи пощастило, ця траса благоволила нам, і нам також вдалося отримати вигоду з кількох аварій в гонці, які не були чимось нормальним. У найближчих декількох гонках ми збираємося отримати важливі оновлення аеродинаміки і шасі. Важливі оновлення двигуна в найближчих гонках не очікуються, але мета отримати найкращі шасі на стартовій решітці стає все ближчою.

У Барселоні у нас в цілому буде новий автомобіль. Поки ми не отримаємо надбавку в потужності, потрібно думати про відігравання часу в поворотах. Попереду у нас траси на кшталт Барселони і Монако, де шасі грає важливішу роль, ніж двигун. Там у нас хороші шанси.

Я думаю, що з великою кількістю оновлень і деяким поліпшенням потужності в перегонах, таких як Гран Прі Росії, де ми відносно невимушено фінішували на шостому місці, у нас є шанс приїхати до фінішу другими або третіми. Попереду 17 гонок, і ми не збираємося здаватися", - запевнив Алонсо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алонсо: Тенденцію аварій Квята обговоримо на зборах пілотів

теги  Фернандо Алонсо, McLaren


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини