Феттель: Ferrari більше не хоче наздоганяти Mercedes

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 07:30, 30/11/2015 ,
Джерело: skysports.com   

1652_vettel.jpg (37.03 Kb)

Гонщик Ferrari Себастьян Феттель каже, що його команді набридло наздоганяти і вже час ставати фаворитами.

"Очевидно, що при старті з 15-го місця нелегко прориватися вгору. Думаю, це найкращий результат, якого ми могли досягти. Я щасливий, що вдалося принести команді четверте місце. Думаю, це був відмінний рік, і приємно його закінчувати таким чином.

Вважаю, ми весь сезон провели по висхідній траєкторії. Якщо подивитися на наші результати під час зимових тестів, у нас було півтори секунди відставання на колі. А тепер ми закінчуємо Гран Прі лише в 10-15 секундах позаду. Це говорить про те, що ми безумовно рухаємося у вірному напрямку. Ми знаємо, що попереду у нас багато роботи, що Mercedes дуже сильний, і не тільки мотором або пілотами, але і в цілому всією командою. Але я вірю в те, що ми можемо бути краще, вірю в те, що їх можна побити – особливо зараз, коли ми наблизились.

Нам треба знайти резерви всередині команди, ми більше не хочемо залишатися в ролі переслідувачів. Ми хочемо бути фаворитами, хочемо бути домінуючою силою, ми хочемо перевернути ситуацію. Щоб домогтися цього, треба сфокусуватися на нас самих. Звичайно, багато чого буде залежати від кроків конкурентів, але головне в тому, що треба серйозно попрацювати над собою. Ми знаємо, що можемо значно покращити нашу машину, нашу силову установку. Та й з точки зору пілотажу ми можемо виступати краще. Якщо нам вдасться зібрати все воєдино, це зробить нас сильними".

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Феттель співає Happy birthday просто на трасі (ВІДЕО)

теги  Себастьян Феттель, Ferrari, Mercedes


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини