Феттель: Ferrari ще додасть, а Mercedes вже ні

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 06:00, 21/04/2015 ,
Джерело: f1analytic.com   

6297_vettel.jpg (47.43 Kb)

Пілот Ferrari Себастьян Феттель стверджує, що прогрес "Скудерії" неминучий. Його слова передає оглядач Формули-1 Адам Купер.

“Якщо говорити про сезон, то попереду ще довгий шлях. Я думаю, що на даний момент ми можемо бути дуже задоволені. В цілому було досить-таки великою несподіванкою для всіх те, наскільки ми виявилися хороші. Це дуже позитивний момент. Загалом, у нас був ще один сильний вікенд. Очевидно, що наша мета - наздогнати Mercedes, тому що ми зараз знаходимося прямо за ними.

Але коли я кажу "прямо за ними", це значить, що ще є деяке відставання. В минулому році вони провели дуже сильний сезон, дуже сильно почали нинішній чемпіонат, так що було дивно бачити, наскільки сильні ми зараз. Так, пройде якийсь час, перш ніж ми будемо гідно з ними битися, але кожен гоночний вікенд ми намагаємося чинити на них все більший пресинг.

Якщо бути чесним, то нам ще багато чого потрібно поліпшити. На цьому етапі квітень - це час, коли потрібно не втрачати землі під ногами. Ми не фаворити і знаємо це. Але на цій стадії ми здивували багатьох людей. Ми знаємо, що можемо стати кращими.

Я не думаю, що Mercedes намагається зробити щось дурне. Думаю, що Хемілтон та Росберг атакують з усіх сил. Після першого піт-стопу у Бахрейні розриви були дуже невеликими, коли ми виїхали з боксів, навіть між Ніко і Льюїсом, не думаю, що вони щось приховували. На другому відрізку вони, ймовірно, приділяли більше уваги збереженню гуми, оскільки коли ви в лідерах, то перед вами вільна траса і ви вільні робити те, що хочете. І в минулому році ми не бачили, щоб вони приховували реальний темп. У цьому сезоні підстав для цього ще менше".

Нагадаємо, Хемілтон похвалив Ferrari за виступ в Бахрейні.

теги  Себастьян Феттель, Ferrari, Mercedes


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини