Вернь: Я застарий для Toro Rosso у свої 24 роки

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 06:30, 08/12/2014 ,
Джерело: autosport.com   

4503_vergne.jpg (33.92 Kb)

Жан-Ерік Вернь вже змирився з тим, що його не чекають у Формулі-1 і намагається згадувати лише хороше.

"Toro Rosso виступає в чемпіонаті на гроші Red Bull, ця команда готує молодих гонщиків, а я після трьох років у Формулі-1 не можу вважатися молодим.
Я не відчуваю образи, вони вирішили запросити молодих гонщиків з молодіжної програми - дуже небагато так чинять, а це фантастичний шанс. Я завжди буду вдячний Red Bull за ті три роки, що провів у Формулі-1 - вони стануть базисом моєї майбутньої кар'єри.

Звичайно, я був засмучений, втративши місце в команді, але в цьому році мені нема про що шкодувати. З точки зору майстерності гонщика я домігся серйозного прогресу. Я знаю, що результати могли бути іншими, якби виникло менше технічних проблем - інженери Toro Rosso кажуть, що через них я втратив близько п'ятдесяти очок, до того ж мені не завжди вдавалося демонструвати свій потенціал у кваліфікації. Враховуючи всі ці чинники, я думаю, що добре провів сезон.

Я занадто старий для Toro Rosso, але все ще молодий. Я буду використовувати досвід виступів у Формулі-1, як додаткову мотивацію, щоб домогтися більшого. У Red Bull зробили для мене все можливе, тепер мені належить самому приймати рішення, і я з цікавістю цього чекаю. Враховуючи наявний досвід, я впевнений в тому, що мене чекає успішне майбутнє".

Нагадаємо, раніше Вернь обурювався щодо того, Red Bull запросив не його, а росіянина Даніїла Квята.

теги  Жан-Ерік Вернь, Toro Rosso


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини