Вольфф: Шанси Росберга - не вищі за 10%

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 07:30, 22/11/2014 ,
Джерело: f1analytic.com   

7832_hamilton.jpg (59.01 Kb)

Керівник команди Mercedes Тото Вольфф оцінив шанси пілотів його команди на титул.

"В даний час все має значення, в тому числі психологічні ігри, - заявив Вольфф. - Команда не втручатиметься в боротьбу, поки дотримуються допустимі рамки. Ми не бачимо проблем в тому, що один з них спробує отримати психологічну перевагу. Пілоти такого рівня здатні аналізувати слабкі сторони суперника, запам'ятовувати їх дії в умовах пресингу і користуватися цими факторами в боротьбі.

Я оцінюю шанси Льюїса в 90%. Це очевидно, враховуючи ситуацію в чемпіонаті, хоча у вирішальній гонці не можна покладатися тільки на математику. Ніко знає, що повинен виграти, Льюїс не захоче фінішувати другим, оскільки має намір довести, що гідний титулу. Але я не думаю, що вони зіткнуться.

Незалежно від того, хто стане чемпіоном, ми не будемо влаштовувати гучного святкування з поваги до того, хто прграв, але і не збираємося влаштовувати траур. Важливо знайти баланс. Майбутня неділя для одного з наших пілотів стане одним з кращих днів у житті, для іншого - одним із гірших. Від нас нічого не залежить. Я відправив Льюїсу і Ніко відеозапис інтерв'ю Алена Проста після поразки в чемпіонаті 1984 року, коли титул виграв його напарник по McLaren Нікі Лауда. Дуже цікаво простежити, як Прост впорався з розчаруванням.

Ми з однаковою повагою ставимося до наших гонщиків, обидва заслуговують титул. Хто з них стане переможцем, дізнаємося в неділю".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вольфф: Якщо Хемілтон зійде, то це буде жах

теги  Тото Вольфф, Ніко Росберг, Льюїс Хемільтон, Mercedes


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини