Інженер Red Bull Racing про свою роботу і не тільки про неї

Главная страницаІнтерв'ю, Новини

Опубліковано: 22:19, 14/01/2013 ,

8976_1.jpg (52.12 Kb)Інженер систем управління Red Bull Technology Ян Лорейнс відповів на запитання прес-служби команди і розповів про свою роботу та про життя поза її ...

Питання: Опишіть свою роботу і розкажіть нам, що вам в ній найбільше подобається?
Ян Лорейнс: Я - інженер систем управління і відповідаю за конфігурацію програмного забезпечення коробки передач, диференціала і тому подібних речей. Більшу частину мого часу я перебуваю на базі команди, але я також приблизно чотири тижні в році проводжу в Парижі, працюючи з фахівцями Renault. У Формулі 1 мені найбільше подобаються темпи модернізації. При розробці дорожніх автомобілів цикли модернізації можуть бути досить повільним, але тут все відбувається неймовірно швидко, і це приносить велике задоволення.

Питання: Ви з Бельгії. З якої її частини?
Ян Лорейнс: Я з маленького містечка під назвою Ватервлье, яке знаходиться біля самої голландської кордону. Недалеко від Гента.

Питання: Якби ми приїхали в Ватервлье, що б нам треба було зробити в першу чергу?
Ян Лорейнс: Еее ... Я б сказав, краще всього було б розвернутися і поїхати в Гент! Там дуже добре, і можна відмінно провести вечір.

Питання: Ваша юність частково пройшла на трасі в Спа?
Ян Лорейнс: Не зовсім. Пам'ятаю, як дивився гонки по телевізору, але на самій трасі я тоді жодного разу не був. В університеті я працював в команді GT і взяв участь у "24 годинах Спа" - думаю, це було в 2000-му. Це дивовижне місце. Його неможливо оцінити, поки ви не зрозумієте, які там перепади висот. Я спеціально об'їхав всю трасу на велосипеді, щоб відчути всі ці спуски і підйоми. Це дуже вражає.

Питання: Як ви відпочиваєте поза Формули 1?
Ян Лорейнс: Я трохи захоплююсь регбі. Граю за англійський клуб Тоустріанс, я крайній півзахисник. Крім того, я ще й трохи фермер. Ми з дружиною недавно купили будинок із земельною ділянкою, хочемо зайнятися сільським господарством. Спочатку ми побудували там сарай і заготовили сіно - хочемо розводити худобу. Мій батько був ветеринаром, так що я виріс серед ферм, і мені це справа дуже подобається. У порівнянні з моєю повсякденною роботою тут зовсім інший темп життя, і я думаю, що було б непогано одного разу повністю присвятити себе цьому заняттю.

теги  Red Bull, Ян Лорейнс


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини