У Red Bull Racing не поспішають з висновками

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 13:45, 25/03/2011 ,

1507_0.jpg (44.79 Kb)

Пілоти чемпіонської команди Red Bull Racing показали два кращі часу в першій п'ятничній тренуванні Гран Прі Австралії, набагато випередивши суперників.

У другій сесії Себастьян Феттель і Марк Веббер стали тільки четвертим і п'ятим, однак пілоти не поспішають робити з результатів першого дня далекосяжні висновки.

Себастьян Феттель (2-й/4-й): "Чудовий початок сезону - у Мельбурні, як і завжди, безліч подій. Сьогодні нам вдалося подолати велику дистанцію, хоча погодні умови були досить складними. Починав моросити дощик, потім асфальт висихав - все це ускладнювало випробування різних елементів. І все ж таки, вважаю, нам вдалося зрозуміти, де ми знаходимося в порівнянні із суперниками. Все не так погано, у нас є приводи для гарного настрою, але все-таки варто почекати ще трохи".

Марк Уеббер (5-й/1-й): "Під кінець другого тренування над Мельбурном замрячило, що завжди робить цю трасу дуже підступною - але в цілому день склався для нас добре. Робота ще не закінчена, а деякі суперники дуже швидкі. Здорово, що ми змогли нарешті випробувати шини на цій трасі, також я познайомився з усіма новинками. McLaren виглядає швидко, а про Ferrari ніколи не можна нічого сказати - адже вони не їздять в п'ятницю з порожніми баками".

теги  Red Bull Racing, Гран Прі Австралії, Себастьян Феттель, Марк Уеббер


В ТЕМУ:
Система OrphusРозкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини