Вантажівки Renault Trucks E-Tech стали на конвеєр (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:00, 27/11/2023 ,
Джерело: autocentre.ua   

0786_re.jpg (68.74 Kb)

Компанія Renault Trucks на своєму заводі в Бурк-ан-Бресі розпочала серійне виробництво електричних вантажівок E-Tech сімейств Т та С. Машини охоплюють різні типи перевезень – від регіональної дистрибуції до міського будівництва. Машини розраховані працювати у складі автопоїздів повною масою до 44 т.

Підприємство у Бурк-ан-Бресі випускає вантажівки Renault з 1964 року. Для його модернізації було залучено досвід іншого заводу Renault – у Бленвіль-сюр-Орн, який вже чотири роки спеціалізується на виробництві електричних середньотоннажників. Машини E-Tech сімейств Т і С виготовляються на одному конвеєрі з дизельними вантажівками, хоча встановлення електромоторів, трансмісії та акумуляторів відбувається в окремому цеху – площею 5200 кв.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Електричний седан Volkswagen ID.7 Vizzion виходить на ринок (+ФОТО)

Моделі Renault Trucks E-Tech сімейств Т і С, представлені у вигляді сідлових тягачів колісної формули 4х2 і 6х2, з подовженою кабіною та колісною базою 3900 мм. А також як шасі 4х2, 6х2 та 8х4, з короткою або подовженою кабіною, а також широким вибором з 11 колісних баз – від 3900 до 6700 мм.

Електровантажівки E-Tech сімейств Т і С можна оснастити найрізноманітнішими кузовними надбудовами. Машини пропонуються з тряма типами коробок відбору потужності: електричною, електромеханічною та на коробці передач.

Автомобілі можуть комплектуватись двома або трьома електромоторами потужністю до 490 кВт (660 к. с.), а також мати від чотирьох адо шести акумуляторних блоків ємністю 390 – 540 кВт.год. Їх можна заряджати як змінним струмом – 43 кВт, і постійним – 250 кВт. Запас ходу досягає 300 км, а з проміжною підзарядкою (протягом години від станції 250 кВт) вантажівка із шістьма блоками АКБ може проїхати до 500 км. Акумулятори поставляються компанією Samsung SDI і збираються на заводі Volvo Trucks в бельгійському місті Гент.

теги  Renault Trucks E-Tech

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини