Гідроцикл Sea-Doo отримав оновлену версію (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:00, 06/12/2022 ,
Джерело: motor.ru   

63_me.jpg (39.11 Kb)

Ательє Mansory, відоме своїми незвичайними проектами та радикальними аеродинамічними обважуваннями, представило один із найнезвичайніших своїх проектів. Цього разу німецькі фахівці здивували не так готовим продуктом, як базовою моделлю для своїх експериментів — замість звичних розкішних автомобілів майстри взялися за доопрацювання спортивного гідроциклу Sea-Doo, який був представлений разом із причепом для його перевезення. Раптовий для Mansory проект вийшов тиражем у 25 екземплярів.

Базовий гідроцикл має 300-сильний двигун Rotax і про його доробки не повідомляється. Натомість вигляд водного транспортного засобу був модернізований — зовнішність виконана у поєднанні чорного та жовтого кольорів, доповнених логотипами Mansory.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційна презентація нового пікапу Chevrolet Montana (+ФОТО)

Для обробки використані вуглепластик та дорога вологостійка шкіра. На гідроциклі також встановили потужну акустичну систему. Разом із доопрацьованим Sea-Doo для неназваного клієнта зробили і фірмовий причіп для перевезення гідроциклів.

Оснащений лебідкою та необхідними кріпленнями для дбайливого та безпечного транспортування водного транспортного засобу причіп не позбавлений стилю, оскільки оснащений чорними дизайнерськими колісними дисками та низькопрофільними шинами.

теги  Sea-Doo


В ТЕМУ:
Система OrphusРозкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини