Pininfarina створила водневий гіперкар Apricale (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 10:30, 27/11/2022 ,
Джерело: motor.ru   

7703_pi.jpg (24.56 Kb)

Влітку 2022 року компанії Viritech та Pininfarina представили водневий гіперкар Apricale, головною технічною особливістю якого стала система управління силовою установкою Tri-Volt, що дозволяє вибирати джерело енергії для електромоторів. За цю складову відповідали британські інженери, а італійські дизайнери працювали над виглядом концепт-кара і в їхніх працях виявилося чимало цікавих і незвичайних рішень, про які фахівці розповіли через кілька місяців після прем'єри.

На роботу у фахівців Pininfarina було всього кілька тижнів, протягом яких вони мали розробити дизайн для суперкара з вже готовою технічною "начинкою". Крім того, йшлося про вигляд моделі, потенційно підготовленої для серійного виробництва, що також накладало на дизайнерів великі обмеження.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Данський гіперкар Zenvo TSR-GT показали всім (+ФОТО)

У результаті був створений "двошаровий" суперкар, в якому акцентами виділені нижній сегмент, що включає передній і задній бампери і елементи боковин, і верхній, що включає в себе основний кузов і крила. Роль аеродинамічних елементів грають не окремі деталі, а переплетення кузовних деталей обох шарів Apricale.

Використання 3D-моделювання та технологій змішаної реальності дозволило дизайнерам скоротити час на розробку вигляду автомобіля та його аеродинамічне опрацювання. Можливості працювати з реальними моделями суперкара не було, тому цифрові напрацювання були втілені безпосередньо в готовому концепт-карі.

теги  Pininfarina Apricale

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини