Mazda показала концепт свого спорткара Vision Study (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:00, 23/11/2022 ,
Джерело: motor.ru   

2397_maz.jpg (22.15 Kb)

Компанія Mazda показала віртуальний спорткар Vision Study, який, мабуть, натякає на майбутню MX-5. Відомо, що в наступному поколінні родстер стане гібридом з мотором e-Skyactiv X, а потім перетвориться на електрокар. Все це частина середньострокового плану розвитку бренду. Згідно з ним, частка електрокарів у загальному обсязі продажів до 2030 року зросте до 25—40 відсотків, а до 2035-го всі заводи Mazda стануть вуглецево-нейтральними.

Mazda представила оновлений середньостроковий план розвитку, який, окрім скорочення витрат і вдосконалення систем асистування, включає триетапну програму електрифікації. Перший етап націлений широке використання існуючих технологічних активів зниження шкідливого на довкілля.

Другий ознаменується запуском нової гібридної системи та глобальних електричних моделей. А третій — розширенням інвестицій у батарейні технології та збільшенням кількості "зелених" машин.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційне зображення нового кросовера Lincoln Nautilus (+ФОТО)

За попередніми оцінками, частка електрокарів у загальному обсязі продажів Mazda зросте до 25—40 відсотків до 2030 року. До 2035-го всі заводи компанії стануть вуглецево-нейтральними, а до 2050-го нульовий баланс викидів вуглекислого газу буде на всьому ланцюжку доданої вартості.

Яким своє майбутнє бачить японський виробник, демонструє віртуальний прототип Vision Study. За відсутністю якоїсь детальної інформації про нього, припустимо, що це прев'ю майбутньої MX-5. Правда, поки неясно, чи йдеться про машину наступного покоління, чи Mazda загнула на десятиліття вперед.

теги  Mazda Vision Study

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини