Літаючий автомобіль Xpeng AeroHT провів повітряні тести (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 10:30, 06/11/2022 ,
Джерело: motor.ru   

7070_ks.jpg (26.63 Kb)

Компанія Xpeng, яка є одним із лідерів китайського ринку технологій, активно впроваджує новітні розробки у свої продукти. Раніше були анонсовані фірмова система безпілотного водіння на основі нейромереж зі штучним інтелектом із системою самонавчання та просунутий голосовий помічник, а зараз фахівці з Китаю продемонстрували випробування Xpeng AeroHT — літаючого автомобіля власної розробки, який піднявся в повітря на заході Xpeng 102.

Xpeng для роботи над автомобілем, що літає, створила окрему компанію Xpeng AeroHT, яка довела справу вже до цілком функціональних прототипів. За рік, що пройшов з демонстрації попереднього варіанта моделі, інженери змогли вдосконалити розробку - її вдалося зробити легшою (хоча все одно вона важить близько двох тонн) та надійнішою.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційна презентація нового кросовера Honda WR-V (+ФОТО)

Заявлено, що електричний автомобіль вертикального зльоту та посадки має дві силові установки — основну та резервну — та оновлену систему керування, яка має підвищену відмовостійкість. У Xpeng обіцяють, що їхній літаючий автомобіль керуватиметься за допомогою керма та важеля коробки передач, які використовуватимуться для руху по дорозі та в повітрі.

Версія для їзди дорогами загального користування отримає складні гвинти, а крім того з'явиться модифікація, відома зараз під внутрішньозаводським кодом X2, яка буде позбавлена ​​можливості їздити і виявиться літаючим автомобілем. Терміни появи обох моделей Xpeng AeroHT у продажу поки що не називаються.

теги  Xpeng AeroHT


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини