Спорткар BMW M Hybrid V8 показали всім (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 19:30, 24/09/2022 ,
Джерело: motor.ru   

5846_bm.jpg (34.18 Kb)

Спортпрототип BMW M Hybrid V8 для нового класу LMDh представлений у бойовій лівреї. Він базується на шасі Dallara та оснащений бітурбодвигуном V8 4.0. Найцікавіша деталь машини – підсвічування гігантських "ніздрів". У ній використовується "наноактивне оптичне волокно, що збуджується лазером", яке важить менше звичайних світлодіодів, але при цьому дає яскраве і рівномірне світіння.


На відміну від машини, показаної влітку, цей BMW M Hybrid V8 прикрашає не строкатий камуфляж, а гоночна ліврея з абстрактним візерунком у кольорах BMW M. Перший за останні 25 років спортпрототип BMW M Motorsport побудований на шасі Dallara і оснащений двигуном, що працює за циклом Отто V8 4.0 із двома турбокомпресорами. Віддача агрегату становить близько 640 сил і 650 Нм моменту, що крутить, які в поєднанні з гібридним доважком перетворюються на 680 кінських сил.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Новий електрокар Volvo EX90 показали всім (+ФОТО)

На окрему згадку заслуговує сама ліврея. Вона на третину легша за лівреї інших гоночних машин, оскільки BMW не стала клеїти плівку на чорні поверхні. У "бойових" прототипів у цих місцях буде видно "голий" вуглепластик. Ще одна міра зниження ваги, хоча виграш зовсім крихітний, - підсвічування решітки радіатора від швейцарської фірми L.E.S.S. У ній використовується "наноактивне оптичне волокно, що збуджується лазером", яке дає яскраве і однорідне світіння.

теги  BMW M Hybrid V8


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини