Skoda створила кросовер Afriq для ралійних перегонів (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 10:30, 26/05/2022 ,
Джерело: motorpage.ru   

2372_shk.jpg (70.5 Kb)

Технічне училище Skoda в Млада-Болеславі продовжує традицію будівництва концепт-карів, під час розробки яких студенти набираються досвіду для подальшої роботи на виробництві.

Треба сказати, що студентські колективи встигли побудувати сім моделей, якщо не брати до уваги сьогоднішню новинку. Отже, перед вами кросовер Skoda Afriq, створений спеціально для ралійних гонок. По суті, це звичайний Skoda Kamiq, тільки серйозно доопрацьований – наприклад, тут немає задніх дверей, а в салоні розмістився потужний каркас безпеки. В інтер'єрі взагалі панує тотальний аскетизм – голий метал, гоночні ковші та необхідні прилади – ось і все обладнання.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Nissan та Mitsubishi показали спільно розроблений кей-кар (+ФОТО)

Втім, тут є пара цікавих систем. Наприклад, пристрій для отримання питної води з повітря в багажнику. Повітря забирається з атмосфери, очищається, охолоджується, після чого з нього конденсується вода. Після фільтрації рідина збирається у спеціальному питному резервуарі.

Не можна не згадати, що в технічному плані автомобіль змінився - молоді інженери інтегрували сюди всю начинку від повнопривідного ліфтбека Octavia - дволітровий наддувний мотор потужністю 190 кінських сил (320 Нм крутного моменту).

теги  Skoda Afriq


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини