Alpine дражнить тізером електричного кросовера GT X-Over (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 19:30, 01/02/2022 ,
Джерело: motor.ru   

7524_alp.jpg (7.05 Kb)

Представлений на початку 2021 року стратегічний план Alpine передбачає розробку та випуск трьох абсолютно нових електричних спортивних автомобілів – компактного автомобіля, нової генерації спорткара A110 та кросовера GT X-Over – до 2026 року. Перші дані про кросовер з'явилися під час візиту генерального директора Renault Group Луки де Мео та генерального директора Alpine Лорана Россі на історичний завод марки в Дьєппі.

Новий електромобіль буде побудований на платформі CMF-EV, яку розробив альянс Renault-Nissan-Mitsubishi – на цій базі вже створено серійні кросовери Nissan Ariya та Renault Megane E-Tech Electric. Обіцяно, що GT X-Over об'єднає конкурентоспроможні ноу-хау і досвід Renault Group в області електромобілів з усією перевагою спортивних автомобілів Alpine. Перший в історії Alpine кросовер стане серійним до 2025 року. Випускатимуть модель на заводі в Дьєппі, який на честь переходу на випуск електромобілів було перейменовано.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Renault показав, як виглядає салон нового кросовера Austral (+ФОТО)

З 2022 року історичний майданчик у Нормандії отримав нову назву та замість Usine Alpine Dieppe називається тепер Manufacture Alpine Dieppe Jean Redele на честь засновника бренду Жана Ределя. Терміни появи компактного електромобіля Alpine та нового покоління спорткара A110 із електричною силовою установкою не названі. Немає поки що й інформації про технічні характеристики цих моделей.

теги  Alpine GT X-Over

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини