Китайський кросовер оснастять технологією 5G (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 10:30, 23/05/2020 ,
Джерело: auto.mail.ru   

0415_kr.jpg (53.77 Kb)

Автомобіль зможе "спілкуватися" з іншими учасниками руху і інфраструктурою.

Китайська компанія Human Horizons, в минулому році представила електричний кросовер з дев'ятьма дверима, об'єдналася з місцевим телекомунікаційним гігантом China Telecom для створення першого серійного автомобіля з вбудованою мережею 5G. Завдяки впровадженню перспективної технології вседорожник HiPhi 1 отримає підтримку стандарту 5G-V2X, тобто зможе "спілкуватися" з іншими машинами, об'єктами інфраструктури і "розумними шляхами".

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Оновлений Nissan GT-R коштує 1 млн доларів (+ФОТО)

Орієнтуватися в просторі дев'ятидверному HiPhi 1 допомагають понад півтисячі всіляких датчиків, камер і оптичних далекомірів. Дані, що надходять в режимі реального часу, обробляє нейромережа. Це чотири контролери домену і шість мікрокомп'ютерів, підключені до загальної гігабітної мережі. Кросовер здатний аналізувати величезні масиви інформації тільки за допомогою бортової системи, звертаючись при необхідності до хмарної обчислювальної платформи.

Впровадження стандарту 5G-V2X стане частиною стратегічного плану, названого 3 Smart: від "розумний автомобіль" (smart vehicle), "розумна транспортна система" (smart transportation) і "розумне місто" (smart city).

теги  HiPhi 1


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини