Як правильно дбати про свій автомобіль

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:20, 09/10/2019 ,
Джерело: f1analytic.com   

3946_ke.jpg (65.23 Kb)

Варто усвідомлювати, що після придбання авто все тільки починається.

Якщо ви хочете, щоб цей транспортний засіб служив вам справді довго, тоді йому потрібно приділяти чимало часу та витрачати грошей. Всі ми знаємо прислів'я про те, що зустрічають вас по тому, як ви виглядаєте. Точно так само все і з автомобілем, адже на перше враження потрібно всього три секунди, а воно буде неминуче зіпсованим, якщо машина буде брудною та заляпаною. Звісно, періодично свого чотириколісного друга варто мити, але найкраще буде це зробити своїми руками, не довіряючи нікому.

Але не потрібно одразу думати, що мова йде про відро води та губку, котрою потрібно самостійно змивати весь бруд. Ні, якщо ви хочете покарати себе такою важкою працею, тоді вперед, але технічний прогрес вже давно допомагає людству. У нашому випадку в нагоді стануть якісні мінімийки високого тиску від компанії Kärcher. Найперше, ви отримуєте справжню німецьку якість, котра ніколи не підведе вас у процесі роботи. Як же така мийка функціонує? Для старту потрібно просто під'єднати її до водопроводу та розетки, після чого варто все підключити. Апарат одразу ж розпочне працювати, очищаючи все, що вам необхідно. Зважаючи на особливості пристрою, сильні забруднення потрібно обробляти з близької відстані, а якщо поверхня чутлива, тоді пістолет слід відвести трохи назад.

Якщо говорити про черговість обробки автомобіля такою мінімийкою, спершу потрібно взятися на стійкі забруднення. Їх слід обробити зблизька, щоб бруд точно змився. Після цього на всі скляні поверхні потрібно нанести спеціальний засіб для очищення слідів від комах і також змити це все апаратом. Окремо потрібно обробити колісні диски та кузов, після чого напустити трохи піни і змити це все чистою водою. Звісно, найкраще проводити цю процедуру в ті дні, коли на дорогах немає болота або іншого бруду, щоб одразу ж не знищити сліди вашої роботи. До слова, завдяки тому, що вода подається під великим тиском, зменшується використаний об'єм, а це означає економію для вашого бюджету.

Звісно, не мийкою єдиною, адже внутрішня начинка автомобіля також дуже важлива. Необхідно заправляти машину виключно якісним паливом, адже якщо економити на цьому, то це може призвести до швидкого ремонту, а тому і більшої кількості витрачених коштів. Потрібно також перевіряти рівень гальмівної рідини та мастила, справність всіх лампочок та контролювати чистоту номерного знака, інакше вас може зупинити поліція. Одним словом, тепер ви точно знаєте, що утримувати автомобіль не так і просто.

теги  авто


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини