Новий китайський поїзд розвине швидкість 600 км/год (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:00, 28/05/2019 ,
Джерело: auto.mail.ru   

4192_po.jpg (24.36 Kb)

Новий поїзд почне курсувати з 2021 року.

Китайська корпорація CRRC представила прототип поїзда на магнітній подушці. Як повідомляє CNN, новий поїзд курсуватиме на швидкості в 600 кілометрів на годину. Це найбільший показник штатної швидкості серед поїздів на магнітній подушці.

Маглеви є найшвидшими поїздами у світі. Вони утримуються над дорогою, рухаються і управляються за допомогою електромагнітного поля. Під час руху поїзди не торкаються шляху і єдиною силою, що викликає гальмування маглева є аеродинамічний опір.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Мінівен Toyota Granvia вирішили відродити (+ФОТО)

Прототип нового маглева CRRC зібрала на підприємстві в Циндао. Найближчим часом розробники планують провести випробування поїзда. Штатна експлуатація нового маглева, як очікується, почнеться в 2021 році. Технічні подробиці про китайський поїзд на магнітній подушці не уточнюються.

В даний час найшвидшою електромагнітною дорогою в світі є шлях між міжнародним аеропортом Пудун і станцією метро Лун'ян в Шанхаї. Довжина лінії складає близько 30 кілометрів. По ній маглев проїжджає за 7 хвилин на швидкості 431 кілометр на годину.

Рекорд швидкості серед поїздів на магнітній подушці належить японському маглеву, випробуваному в 2015 році на експериментальній ділянці шляху між Токіо і Нагоєю. Під час випробувань поїзд розігнався до 603 кілометрів на годину. Як очікується, курсувати такі поїзди почнуть в 2027 році.

теги  поїзд


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини