Де найвигідніше купувати запчастини для вантажівок?

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 19:11, 20/01/2019 ,
Джерело: f1analytic.com   

home_1.png (33.69 Kb)

Безумовно, кожен автомобіліст намагається обрати найбільш надійну вантажівку, термін експлуатації якої буде максимальним. Проте є фактори, на які ми не можемо вплинути. По-перше, це поганий стан доріг. І якщо вантажівка постійно перевозить вантаж на території нашої країни, то поява несправностей може бути зумовлена саме цією причиною. Не варто забувати, що вантажівки експлуатуються постійно, перевозять великогабаритні та надважкі вантажі. Тому технічне обслуговування потрібно робити своєчасно. В результаті часто необхідно робити ремонт. Важливо обрати той магазин, який має широкий вибір товарів та оптимальні ціни. Наприклад, якщо ви хочете купити запчастини МАН, - зверніть увагу на цей Інтернет-магазин. В магазині Азімут можна буде підібрати паливозабріники ROLLING, TANGDE, SENSOR, TZERLI, TANGDE, а також купити гальмівні крани WABCO, Knorr Bremse, AUGER, COJALI, TRUCKTECHIK та інші товари. Чи вигідно купувати онлайн? Які ціни ставлять в таких магазинах та чи дають гарантію на товар? Давайте аналізувати.

На що звертати увагу при купівлі в Інтернет-магазинах?


1. Асортимент, який пропонує магазин. Чим ширший буде асортимент магазину, тим зручніше буде з ним співпрацювати. Не буде потреби шукати різні запчастини в різних магазинах. Саме тому асортимент відіграє першочергову роль. Наприклад, якщо ви цікавитесь запчастинами МАН, то важливо, щоб в асортименті магазину були запчастини MAN F90, MAN TGX, MAN TGS, MAN TGM, MAN TGA. Це дозволить вам швидше підібрати необхідний товар. Давайте подивимось, які ціни пропонують Інтернет-магазини.

2. Ціни. Ви могли звернути увагу, що купувати онлайн набагато вигідніше. Наприклад, якщо вам знадобилась акумуляторна батарея 225А на MAN, RENAULT TRUCKS, SCANIA, VOLVO (0092T50800), то ви звернете увагу, що в Інтернет-магазинах ціни на 10-15% нижче, ніж у інших продавців. Це зумовлено тим, що не потрібно платити орендну плату за хороше місце розташування, не потрібно тримати в штаті велику кількість працівників.

3. Умови оплати. В основному, при купівлі запчастин МАН онлайн, діє безготівковий розрахунок. В деяких магазинах можна замовити товар кур’єрською службою з умовою післяплати. Тоді у вас буде змога спершу побачити товар, а потім заплатити за нього.

4. Доставка. В основному, запчастини з Інтернет-магазинів доставляються кур’єрськими службами впродовж 2-3 днів, тому вам не доведеться довго чекати на замовлення.
В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини