Як обрати набір ключів

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:40, 21/11/2018 ,
Джерело: f1analytic.com   

У кожного автомобіліста в майстерні чи гаражі є така річ, як набір ключів. Без нього не вийде відремонтувати автомобіль, навіть вирушити у довготривалу подорож. Такий невеликий і простий набір може врятувати вас в скрутний момент та зекономити ваші гроші. Але ключі не так легко придбати, річ йде про те, що до їх вибору потрібно підійти з усією серйозністю та ретельністю.

Види ключів

На перший погляд здається, що всі ключі на вигляд однакові. Але насправді існує декілька видів таких інструментів.

Найпоширеніші – ріжкові. Названі вони так через те, що на кінцях мають два «ріжки». На кожному кінці такого різні розміри.

Також досить популярними є накидні. Їх не потрібно знову та знову відривати від гайки, щоб закрутити. Їх ще поділяють на три види: односторонні, двосторонні та ударні. Перші мають лише один розмір на одному кінці, двосторонні мають два розміри на різних кінцях, а в ударних є спеціальне місце для удару кувалдою. Потрібно це для більшої затяжки.

Торцювальні мають вигляд трубки для того, щоб користувачу було легше дістати до важкодоступних деталей автомобіля. Вони також мають два різних розміри на кінцях.

Наступний вид – розвідні ключі. Їхні найбільша перевага та водночас особливість в тому, що можна змінювати розмір на потрібний.

І останній різновид – комбіновані. На одному кінці у них накидний ключ, а на іншому – ріжковий. Вони хороші тим, що поєднують особливості обох видів.

На що звертати увагу при виборі

Для початку кожен покупець повинен визначити цільове призначення майбутньої покупки. Від цього залежить те, який вид ключів та розмір потрібно купити. Далі потрібно звернути увагу на матеріал виготовлення. Найкращий сплав для таких інструментів – це хром-ванадій. На цьому сходяться усі досвідчені майстри. Цей матеріал забезпечить міцність та довговічність покупки.

Перевага набору ключів в тому, що вам не потрібно купувати їх по одному. Адже невідомо, який розмір може знадобитись. Також їх зазвичай продають у зручних кейсах чи чохлах. Так усі елементи зручно зберігати, вони не загубляться і не пошкодяться. Покупець також повинен звернути увагу на те, де зберігатимуться інструменти. Усе залежить від величини набору. Для маленьких підійде чохол, який компактно звертається і не займає багато місця, а для великих комплектів із безліччю одиниць краще підійде кейс із пластику чи алюмінію.

Отже, в виборі такої покупки немає нічого складного. Головне – дотримуватись усіх рекомендацій, які ми описали в цій статті.

В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини