Популярний Volkswagen Golf знову оновили (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 11:00, 19/04/2018 ,
Джерело: drive.ru   

7043_v1.jpg (40.16 Kb)

Недавно стало відомо, що Volkswagen Golf восьмого покоління буде запущений у виробництво лише влітку 2019 року. Але німці навмисно затягнули проект, намагаючись відшліфувати все досконально. І ось лише зараз "восьмий" Golf виявився на Нюрбургринзі, та й то у вигляді так званого мула: нова начинка тут прикрита кузовним залізом від сучасного Golf.

Всі джерела сходяться на тому, що Golf збереже впізнаваність, хіба що його оптика ще більш загостриться, наприклад, як на концепті Gen.E. Автомобіль стане трохи довшим і ширшим, що відіб'ється на просторі в салоні. Основа Golf буде модернізована, але важливіші ті зміни, що не помітиш, навіть заглянувши під капот або саму машину: інженери пообіцяли моделі швидкісне підключення до Мережі, автономність (рівень не уточнений, але він явно буде змінюватися в міру розвитку технології), кілька різних за складності гібридних версій.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Оновлений пікап Volkswagen Amarok коштує 58 тис. євро (+ФОТО)

8216_v2.jpg (31.96 Kb)

Інтер'єр "мула", звичайно, узятий від нинішнього покоління, але не повністю. Тут з'явилася нестандартна цифрова приладова панель (її обрамлення зміниться) і новий блок клімату з подвійним рядом кнопок.

2508_v3.jpg (44.43 Kb)

теги  Volkswagen Golf


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини