Новий китайський електрокар коштує 10 тис. доларів (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 11:00, 04/04/2018 ,
Джерело: drive.ru   

71_e1.jpg (35.54 Kb)

Невеликий міський електрокар важить всього 450 кг і здатний розвивати вельми скромні 70 км / год. Зате запас ходу на одній зарядці цілком пристойний - 145-150 км.

Його ключова особливість: кузов з деталей, надрукованих в 3D. Таку техніку різні компанії не раз застосовували в концептах або для виготовлення окремих елементів серійних машин. Але повністю роздруковувати легковика (не рахуючи мотора, підвіски і тому подібного) змогла поки тільки американська фірма Local Motors. Тільки там про велику серію не говорили. А ціна у LSEV і зовсім неймовірна - менше $ 10 000. Сіті-кар LSEV буде показаний широкій публіці на майбутньому квітневому автошоу в Пекіні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Китайський електрокар Yudo п3 готовий завоювати світ (+ФОТО)

Зазвичай така техніка застосовується для швидкого прототипування. А ось китайці заявили, що вирішили проблеми, властиві переходу до великого масштабу. Одним з важливих моментів виявилося поява полімерів, досить міцних для такої місії. Шасі, електромотори, батареї, електроніка, скла і крісла надходять від інших промислових постачальників, а практично все інше друкується на 3D-принтері. Генеральний директор компанії Polymaker Сяофань Ло обіцяє, що LSEV стане "першим реально масовим автомобілем, створеним за технологією 3D-друку". Вибір на його користь скоротив витрати на підготовку до серії на 70%, а також багаторазово прискорив проектування.

На один автомобільчик зараз потрібно три дні, а збирається він всього з 57 кузовних деталей - в аналогів близько двох тисяч елементів. Звичайно, задіявши кілька принтерів, процес можна багаторазово прискорити. Одним з плюсів технології є гнучкість: проект можна швидко коригувати і тут же друкувати нові деталі. Продажі LSEV в Азії і Європі почнуться з другого кварталу 2019 року. Компанія запевняє: на машину вже зібрано 7000 замовлень, в тому числі від італійської пошти та оператора каршерінга Arval.

7346_e2.jpg (59.1 Kb)

теги  LSEV


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини