Toyota створила авто, котре працює на спирті (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 12:00, 21/03/2018 ,
Джерело: drive.ru   

35_toyota.jpg (.75 Kb)

Автори гібрида не вказали параметри його установки при роботі на спирті. А в початковому вигляді під капотом заховані 122 сили, що складаються з віддачі "атмосферника" 1.8 і тягового електродвигуна.

Toyota представила в Сан-Паулу перший, як запевняють розробники, гібрид типу flexible-fuel, тобто переведений на етанол. Прототип Hybrid FFV (flexible-fuel vehicle) заснований на Prius і використовує всі переваги бензоелектричної силової установки. Але тепер його можна заправляти і біоетанолом (паливо E100), виробленим з рослин. А в цьому випадку сумарні викиди СО2 мінімізуються. Адже під час росту, наприклад, цукрового очерету, він поглинає вуглекислий газ з атмосфери, виправляючи баланс. На презентації автомобіля були присутні представники бразильських університетів і Союзу промисловості цукрової тростини (UNICA), зацікавлені в просуванні розробки в країні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як виглядає оновлена Toyota RAV-4 (+ФОТО)

Проект Hybrid FFV був реалізований фахівцями відділення Toyota do Brasil в кооперації з інженерами головної компанії в Японії. Тепер цей прототип вийде на дорожні тести. Автори гібрида мають намір оцінити його надійність і довговічність при роботі на спирті. Запланована комерціалізація цієї розробки, хоча терміни появи серійного варіанту машини не озвучені. Гібрид на спирті - одна зі складових стратегії Toyota Environmental Challenge 2050, яка передбачає до 2050 року зменшення викидів СО2 машинами на 90% в порівнянні з 2010-м. Намічено і поступове зведення до нуля викидів вуглекислого газу на виробництвах.

теги  Toyota Hybrid FFV


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини